Bungalov 3+kk nabízí skromné bydlení pro mladý pár s dítětem nebo starší manžele
HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Bungalov 3+kk nabízí skromné bydlení pro mladý pár s dítětem nebo starší manžele

Nízkoenergetický bungalov je svou velikostí vhodný ideálně pro mladou rodinu s dítětem nebo pro straší manželský pár. Jeho dispozice 3+kk a plocha 69 metrů čtverečních poskytuje příjemné a útulné bydlení. Co vše je zahrnuto v ceně dřevostavby a jak přesně je navržen půdorys?


Skromné bydlení pro mladý pár s dítětem nebo straší manžele – bungalov Aurelius s dispozicí 3+kk si obl
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Přízemní rodinný dům s dispozicí 3+kk

Očekáváte brzké narození dítěte a hledáte rychlé bydlení za odpovídající cenu? Nebo vám naopak už děti vyletěly z hnízda a vy se těšíte na návštěvy vnoučátek? Bungalov 3+kk je pro vás perfektní volbou. Svojí dispozicí připomíná větší městský byt, ovšem nemusíte se obávat z hlučného dupání sousedů a ruchu velkoměsta. Podívejte se na fotografie populárního bungalovu na klíč.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Více detailů o domě

Bungalov s dispozicí 3+kk má zastavěnou plochu 84 metrů čtverečních a užitnou plochu 69 metrů čtverečních. Pro vaši představu se jedná o stavbu obdélníkovou stavbu o rozměrech přibližně 11 × 7 metrů. Tento přízemní rodinný dům je vyroben technologií sloupkové prefabrikované konstrukce a je navržený v nízkoenergetickém standardu. Velký obývák je propojený s jídelnou a kuchyňským koutem. Vedle krbu se táhne dlouhá chodba až na druhou stranu domu.

Bungalov 3+kk – cena

Cena bungalovu ve variantě hrubá stavba je 1.405.000,- Kč, cenu domu na dokončení a cenu domu na klíč nalezete zde. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Ovšem důležité je zmínit, že součástí domu není cena za základovou desku. Stavební společnost získala díky své poctivé řemeslné práci spoustu skvělých referencí.

Zaujal vás tento dům? Kompletní přehled zajímavých bungalovů s dispozicí 3+kk najdete v katalogu domů.


Seriál Nejoblíbenější domy v Česku

Zaostřeno na rodinné domy, které získaly nejvíce hlasů od našich čtenářů. Kompletní přehled těchto typových domů naleznete v soutěžním katalogu.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Kateřina Pospíšilová
Redaktorka Dřevostavitele

Vydáno dne:
02.05.2022

Photocredit: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

32

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE