HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Bungalov 3+kk nabízí skromné bydlení pro mladý pár s dítětem nebo starší manžele

Nízkoenergetický bungalov je svou velikostí vhodný ideálně pro mladou rodinu s dítětem nebo pro straší manželský pár. Jeho dispozice 3+kk a plocha 69 metrů čtverečních poskytuje příjemné a útulné bydlení. Co vše je zahrnuto v ceně dřevostavby a jak přesně je navržen půdorys?


Skromné bydlení pro mladý pár s dítětem nebo straší manžele – bungalov Aurelius s dispozicí 3+kk si obl
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: 100 dřevostaveb (se souhlasem)

Přízemní rodinný dům s dispozicí 3+kk

Očekáváte brzké narození dítěte a hledáte rychlé bydlení za odpovídající cenu? Nebo vám naopak už děti vyletěly z hnízda a vy se těšíte na návštěvy vnoučátek? Bungalov 3+kk je pro vás perfektní volbou. Svojí dispozicí připomíná větší městský byt, ovšem nemusíte se obávat z hlučného dupání sousedů a ruchu velkoměsta. Podívejte se na fotografie populárního bungalovu na klíč.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: 100 dřevostaveb (se souhlasem), Katalog projektů Dřevostavitele

Více detailů o domě

Bungalov s dispozicí 3+kk má zastavěnou plochu 84 metrů čtverečních a užitnou plochu 69 metrů čtverečních. Pro vaši představu se jedná o stavbu obdélníkovou stavbu o rozměrech přibližně 11 × 7 metrů. Tento přízemní rodinný dům je vyroben technologií sloupkové prefabrikované konstrukce a je navržený v nízkoenergetickém standardu. Velký obývák je propojený s jídelnou a kuchyňským koutem. Vedle krbu se táhne dlouhá chodba až na druhou stranu domu.

Bungalov 3+kk – cena

Cena bungalovu ve variantě hrubá stavba je 1.405.000,- Kč, cenu domu na dokončení a cenu domu na klíč nalezete zde. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Ovšem důležité je zmínit, že součástí domu není cena za základovou desku. Stavební společnost získala díky své poctivé řemeslné práci spoustu skvělých referencí.

Zaujal vás tento dům? Kompletní přehled zajímavých bungalovů s dispozicí 3+kk najdete v katalogu domů.


Seriál Nejoblíbenější domy v Česku

Zaostřeno na rodinné domy, které získaly nejvíce hlasů od našich čtenářů. Kompletní přehled těchto typových domů naleznete v soutěžním katalogu.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
02.05.2022

Photocredit: 100 dřevostaveb (se souhlasem)

35

Honza si nechal postavit hezký bungalov 4+kk ve své rodné vesnici u Jihlavy

Prohlédněte si typový bungalov 4+kk postavený nedaleko Jihlavy. Proč se majitel, pan Honza, rozhodl pro dřevostavbu a jak jeho dům vypadá?

Nechte se inspirovat nápady a proměňte váš rodinný dům na útulný domov

Nastal pro vás ten správný čas přestěhovat se s rodinou z malého bytu do útulného rodinného domu? V našem článku vám ukážeme spoustu inspirace domů se současnou architekturou z domova i ze světa.

Stavební povolení zkomplikoval územní plán. Jaké jednoduché řešení Jaromírovi pomohlo?

Postavit dům na klíč, nebo si přizvat vlastní řemeslníky? Pan Jaromír zvolil druhou možnost a nelitoval. Přečtěte si více v našem rozhovoru přímo s majitelem.

V bungalovu za 2,5 milionu Kč se budete cítit jako doma

Hledáte malý a útulný dům, ve kterém se budete cítit skvěle? Možná jste ho právě našli. Navštivte naši fotogalerii a prohlédněte si dispozici bungalovu 2+kk.

Manželé v nejlepším věku si nechali postavit bungalov 4+kk za Prahou. Milion za zahradu odmítli

Navštivte s námi prostorný bungalov 4+kk, který si nechali za Prahou postavit manželé Marcela a Karel. Co si na nové dřevostavbě pochvalují a co by naopak udělali jinak?

Levné domy na klíč – 10 nejdostupnějších od českých firem

Peníze vždy hrály důležitou roli a hýbou světem i dnes. Podívejte se na levné domy – výběr těch nejoblíbenějších a nejdostupnějších českých domů.

Tátové přestavěli hausbót na dokonalý dům pro výchovu své dcery

Davida a Jana provázela při rekonstrukci nepřízeň stavebního úřadu i rodičů. Dům, který však vytvořili, je ale opravdovou inspirací.

Malé rodinné domy na klíč – výběr dostupných bungalovů 3+kk

Prohlédněte si TOP 7 bungalovů na klíč s dispozicí 3+kk a 3+1 a porovnejte jejich ceny i dispozice. Který se vám zamlouvá nejvíce?

Nejoblíbenější patrové domy 5+1, ceny listopad 2022

Přinášíme vám seznam nejoblíbenějších českých moderních patrových domů s dispozicí 5+kk a 5+1. Zjistěte jejich aktuální ceny, nahlédněte do fotogalerie a projděte si různá půdorysná řešení.