HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Seriál Jak se žije v dřevostavbě - staňte se osobností dalšího dílu

Pravidelně pro vás připravujeme seriál Jak se žije v dřevostavbě, který se zabývá nejen dřevostavbami, ale hlavně jejich obyvateli. Společně nakoukneme do života lidí, kteří svou dřevostavbu již postavili a dnes už klidně využívají jejích výhod.

A je tomu skutečně tak? Uspoří dřevostavby náklady na energie, nebo to není tak slavné? Jak dlouho jejich stavba trvala, proč si nepostavili zděný dům a doporučili by vůbec dřevostavbu svým známým? Zkrátka, žije se jim v dřevostavbě dobře? Na tyto a další otázky se jich ptáme.

Máte vlastní zkušenosti s dřevostavbami? Chtěli byste ostatním poradit, na co si dát pozor? Napište nám do redakce jaksezije@drevostavitel.cz a staňte se osobností seriálu Jak se žije v dřevostavbě?


Jak se žije v dřevostavbě, nápis

Zkušenosti těch, kteří prošli stejným několikaměsíčním procesem stavby dřevostavby, Vám napoví, kde se mohou vyskytnout potíže, co si pohlídat a na čem se nevyplatí šetřit. Zjistíte také, co Vás může čekat, až se do nového domu nastěhujete.

Od dřevostavitelů pro dřevostavitele

Seriál Jak se žije v dřevostavbě je jedinečný nezávislostí svých informací. Dozvíte se i názory, které se k Vám jinde neřeknou. Výrobci dřevostaveb vám poradí, ale není nad zkušenosti skutečných lidí, kteří již v dřevostavbě bydlí.

Jako první se s Vámi o své zkušenosti podělil mladý manželský pár Lucka s Petrem, který ve své dřevostavbě žije už rok a půl. Jaké byly jejich obavy při výběru dřevěného domu a jaké má podle nich bydlení v dřevostavbě výhody a nevýhody? Dozvíte se v prvním článku!

Máte už postaveno?

Také jste již svou dřevostavbu dostavěli a máte množství informací, o kterých si říkáte, že by vám mnohé usnadnily, kdybyste je věděli dřív? Podělte se o své zkušenosti a pomozte ostatním – napište nám do redakce jaksezije@drevostavitel.cz a staňte se osobností seriálu Jak se žije v dřevostavbě?

P.S. Chcete vědět, kde se dá na rozpočtu výstavby domu ušetřit a naopak kde má cenu neškudlit? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
18.08.2014

14

Jak rychle se staví dřevostavba?

Čas jsou peníze a kratší výstavba dřevostavby vám ušetří oboje.

Jaká je reálná cena dřevostavby?

Je logické, že se lidé zajímají o své výdaje na bydlení až na prvním místě.

Cena dřevostavby – online nástroj, který vám to spočítá

Spočítejte si, kolik bude stát vaše dřevostavba i s úroky a kdy

Na čem v dřevostavbě nešetřit

Úspora nemusí být vidět, ale vaše peněženka o ní bude vědět.

Jak se žije v dřevostavbě Lucce a Petrovi

Plánovali, stavěli a už žijí v dřevostavbě. Jaké jsou jejich zkušenosti?

Jak se žije v dřevostavbě Pavlovi?

Z paneláku, přes cihlový dům došel až ke dřevostavbě. Jak dnes bydlí?

Jak se žije v dřevostavbě Pavlíně a Jardovi?

Zeptáme se manželského páru, který i ve vyšším věku myslí na budoucnost.

Jak se žije v dřevostavbě Jirkovi a jeho rodině?

Jirka svůj dům postavil téměř svépomocí a nyní vám o něm poví víc, ne-li vše.

Jak se žije v kanadském srubu: příběh rodiny Báry a Zdeňka

Proč se manželé Bára a Zdeněk rozhodli právě pro tento typ dřevostavby? A jak se jim v ní žije několik let po stavbě?