HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Seriál Jak se žije v dřevostavbě - staňte se osobností dalšího dílu

Pravidelně pro vás připravujeme seriál Jak se žije v dřevostavbě, který se zabývá nejen dřevostavbami, ale hlavně jejich obyvateli. Společně nakoukneme do života lidí, kteří svou dřevostavbu již postavili a dnes už klidně využívají jejích výhod.

A je tomu skutečně tak? Uspoří dřevostavby náklady na energie, nebo to není tak slavné? Jak dlouho jejich stavba trvala, proč si nepostavili zděný dům a doporučili by vůbec dřevostavbu svým známým? Zkrátka, žije se jim v dřevostavbě dobře? Na tyto a další otázky se jich ptáme.

Máte vlastní zkušenosti s dřevostavbami? Chtěli byste ostatním poradit, na co si dát pozor? Napište nám do redakce jaksezije@drevostavitel.cz a staňte se osobností seriálu Jak se žije v dřevostavbě?


Jak se žije v dřevostavbě, nápis

Zkušenosti těch, kteří prošli stejným několikaměsíčním procesem stavby dřevostavby, Vám napoví, kde se mohou vyskytnout potíže, co si pohlídat a na čem se nevyplatí šetřit. Zjistíte také, co Vás může čekat, až se do nového domu nastěhujete.

Od dřevostavitelů pro dřevostavitele

Seriál Jak se žije v dřevostavbě je jedinečný nezávislostí svých informací. Dozvíte se i názory, které se k Vám jinde neřeknou. Výrobci dřevostaveb vám poradí, ale není nad zkušenosti skutečných lidí, kteří již v dřevostavbě bydlí.

Jako první se s Vámi o své zkušenosti podělil mladý manželský pár Lucka s Petrem, který ve své dřevostavbě žije už rok a půl. Jaké byly jejich obavy při výběru dřevěného domu a jaké má podle nich bydlení v dřevostavbě výhody a nevýhody? Dozvíte se v prvním článku!

Máte už postaveno?

Také jste již svou dřevostavbu dostavěli a máte množství informací, o kterých si říkáte, že by vám mnohé usnadnily, kdybyste je věděli dřív? Podělte se o své zkušenosti a pomozte ostatním – napište nám do redakce jaksezije@drevostavitel.cz a staňte se osobností seriálu Jak se žije v dřevostavbě?

Autor:

redaktorka Dřevostavitele

Vydáno dne:

13 0

Hodnocení: 5/5 (41 hodnocení)

Podělte se s námi o Váš názor:

Související články:

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL