HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Přihlaste se do 10. ročníku Dřevěné stavby roku 2020

Přihlaste se do ankety Dřevěná stavba roku 2020, kterou vyhlašuje Nadace dřevo pro život už 10 let. Čas máte do Valentýna, do pátku 14. února 2020. Pro soutěžní dřevěné konstrukce, dřevostavby, roubenky, sruby, interiéry i dřevěná hřiště hlasuje odborná porota i široká veřejnost. Cílem ankety je ukazovat české veřejnosti krásy a výhody dřeva.Registrace do 14. 2.

Registrace soutěžního díla je jednoduchá a kompletně on-line. Návod, jak na to, najdete na našem webu www.DrevenaStavbaRoku.cz. Přihlášením do ankety získáte reklamu pro vaše dřevěné dílo po celý další rok – na webu, v katalogu, na veletrzích v rámci Putovní výstavy – a pokud vyhrajete, tak i v celonárodních a oborových médiích. Od 24. února do 11. března můžete spolu s odbornou porotou pro soutěžní stavby také hlasovat. Jeden z hlasujících navíc vyhraje pobyt ve srubu v areálu Akademie Libchavy.

Cíl ankety

Naším cílem je ukazovat veřejnosti krásu a přínosy dřevěných staveb. Dřevěné stavby propagujeme už 10 let, protože v nich vidíme velký potenciál. Jak pro naši společnost, ekonomiku i planetu. Podpořte dřevěné stavění u nás i vy a přihlaste se do ankety Dřevěná stavba roku 2020.

Vítězné stavby loňského ročníku:

P.S. Řešíte stavbu, bydlení či vybavení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Mgr. Terezie Poláková

Vydáno dne:
20.01.2020

Photocredit: Nadace dřevo pro život

0 0

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE