HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Video: Roste další dřevěný mrakodrap

Budoucí nejvyšší dřevěná stavba světa HoHo Wien se již brzy stane dominantou východní části Vídně. Hotová by měla být už příští rok. Budova se má skládat z 24 pater o celkové výšce 84 metrů. Její vnitřní prostory (25 000 m2) budou mít různorodé využití restaurace, hotel, wellness, kancelářské prostory i bytové jednotky. 


Hoho se tak stane dalším krokem vpřed ve výškových budovách, které budou mít v budoucnu velký význam. Za prvé výškové stavby budou potřebné pro přibývající počet lidí stěhujících se do měst. Za druhé dřevo ve městech přispěje k lepšímu klimatu a je šetrné k životnímu prostředí.

P.S. Řešíte stavbu, bydlení či vybavení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Ing. Petra Pacáková

Vydáno dne:
01.06.2017

1

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE