HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Soutěž Dřevokutil roku – vyhrajte hodnotné ceny

Milí Dřevostavitelé, chtěli bychom vám nejprve poděkovat za vaši přízeň a aktivitu. Jelikož nám řada z vás posílá ukázky svých úžasných kutilských výtvorů ze dřeva, rozhodli jsme se vyhlásit soutěž o Dřevokutila roku 2020. Zapojit se může každý, kdo se může pochlubit nějakým vlastnoručně vyrobeným výtvorem ze dřeva.


Soutěž Dřevokutil roku – vyhrajte hodnotné ceny
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Archiv redakce

Jak se zapojit do soutěže? 

Pro účast stačí, když v období 14. 5. – 14. 6. 2020 zveřejníte fotku svého vlastnoručně vyrobeného výtvoru ze dřeva na vašem facebookovém profilu, k fotce přidáte do textu hashtag #drevokutilroku a zároveň nás v textu příspěvku označíte jako @drevostavitel, abychom si vašeho příspěvku všimli.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Archiv redakce , BOSCH

Jak vybereme vítěze?

Dřevokutilem roku 2020 se stane soutěžící s největším počtem „To se mi líbí“. Proto neváhejte sdílet své příspěvky s rodinou, přáteli a okolím.

Hlavní cena pro Dřevokutila roku 2020

A na co se může vítěz těšit? Dřevokutil roku 2020 získá hodnotnou cenu v podobě elektrického nářadí od značky BOSCH dle vlastního výběru. Vybrat si může z následujících kusů elektrického nářadí:

Nezapomeňte si přečíst podrobná pravidla soutěže. Držíme palce a těšíme se na vaše dřevokutilské výtvory!

P.S. Řešíte stavbu, bydlení či vybavení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Petra Hašková

Vydáno dne:
14.05.2020

Photocredit: Archiv redakce

2

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE