HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Vánoční ozdoby nejenom na vánoční stromeček – inspirace

Vánoce, svátky klidu a radosti. Období, které trávíme s rodinou a přáteli. Čas příprav. Sháníme dárky pro své blízké, v mnohých domácnostech probíhá vánoční úklid a pečení voňavého cukroví. Výběr vánočního stromečku a vánoční výzdoba jsou nedílnou součástí českých Vánoc. 


Ozdoby na vánoční stromeček
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Max Pixel (CC0 Public Domain)

Jaký vánoční stromeček vyberete vy?

Jaký vánoční stromeček upřednostňujete vy? Čerstvě uříznutý v lese, rostoucí v květináči, či vánoční stromeček umělý? Často řešíme i správné a pevné zasazení do stojánku a vhodné umístění v domácnosti. Nejenom výběr vánočního stromečku je důležitý, krásnou vánoční tradicí je i samotné zdobení vánočního stromečku.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Max Pixel (CC0 Public Domain), Kerry Lutz, Pipchippin

Kdo u vás zdobí vánoční stromeček?

V rodinách s malými dětmi jde většinou o proces utajovaný, neboť velmi často zdobí vánoční stromeček jeden z rodičů, zatímco druhý vymýšlí zábavu pro děti. Děti pak vidí stromeček i s dárky až po štědrovečerní večeři, nebo při ní. Proč? Protože všechno nosí přece Ježíšek. Setkáváme se ale i s tím, že stromeček zdobí celá rodina včetně dětí a připraví pro Ježíška, aby pod něj mohl přinést dárky.

Mohlo by vás zajímat: Vánoční stromeček: 3 tipy, jak vybrat vánoční stromek i se stojánkem

Jaké vánoční ozdoby volíte?

Vánoční ozdoby na stromeček mohou být dřevěné, skleněné, slaměné, keramické, papírové, perníkové, háčkované, retro a vyrobené svépomocí. Výběr je rozmanitý a každému se líbí něco jiného. Připravili jsme pro vás mnoho inspiračních obrázků, kde se můžete podívat na různé způsoby zdobení vánočních stromečků. Třeba se inspirujete na letošní Vánoce.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Mgr. Irena Valaškovčáková
Redaktorka Dřevostavitele

Vydáno dne:
11.12.2021

Photocredit: Max Pixel (CC0 Public Domain)

2

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE