HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Deset tisíc tipů na dárky pod jednou střechou přinesou Stříbrné vánoční dny

Tisíce tipů na vánoční dárky, lahůdky na sváteční stůl, ale i zábavný program pro všechny členy rodiny, který naladí na nejoblíbenější svátky v roce. To přinese veletrh dárků, dekorací a spotřebního zboží Stříbrné vánoční dny. Z tisíců produktů tuzemských i zahraničních výrobců a dodavatelů budou moci vybírat návštěvníci ve dnech 8. až 11. prosince na letňanském výstavišti PVA EXPO Praha. Nebude chybět tradiční i moderní autorská tvorba nebo bezlepkový trh.


Stříbrné vánoční dny v Letňanech přinesou sváteční atmosféru i inspiraci pod stromek

Deset tisíc tipů na dárky

Až deset tisíc tipů na dárky pod jednou střechou přinese tradiční předvánoční veletrh Stříbrné vánoční dny. Na výstavišti PVA EXPO Praha budou návštěvníci moci vybírat u více než 250 stánků, jejichž vystavovatelé nabídnou široké portfolio produktů. V hale 2 budou k dispozici nejkrásnější produkty lidové tvořivosti a výrobky nezávislé autorské tvorby či tradičních českých firem. V širokém portfoliu nebudou chybět vánoční ozdoby, přírodní svíčky a skleněné a porcelánové výrobky, dekorace nejen pro vánoční svátky, ale také dobroty na vánoční tabuli a mnoho dalších zajímavostí. Kdo má rád trendy, ocení ukázku výzdoby vánočního stolu s prestižním sklem českého výrobce, harrachovské sklárny.

Ve středu haly dokreslí atmosféru náměstíčko s vánočním stromem nabízejícím posezení s poslechem koled. Návštěvníci, kteří si budou chtít od předvánočních nákupů na chvíli odpočinout, si mohou vychutnat například i francouzské delikatesy, čerstvé záviny, makronky či teplé a studené nápoje.

Vánoční hody jako součást veletrhu

Chuť Vánoc bude možné okusit i ve Vstupní hale II, kde se budou po celou dobu veletrhu konat vánoční hody. Tato sekce nabídne veškeré potraviny i nápoje, které alespoň zčásti souvisejí s Vánocemi. Své produkty zde návštěvníkům nabídnou jak malí regionální výrobci, tak zástupci významných firem a řetězců. V sobotu 10. prosince se tato sekce navíc rozroste o bezlepkový trh, kde mohou zájemci vybírat z produktů čtyř desítek výrobců nabízejících bezlepkový sortiment.

Zábava pro celou rodinu

K dokonalé vánoční atmosféře na letňanském výstavišti přispěje také slavnostní doprovodný program, který organizátor připravuje ve spolupráci s neziskovou organizací Charita dětem. Na pódiu se představí například jeden z nejúspěšnějších světových revivalů ABBA Stars nebo oblíbená dvojice Dáda Patrasová a Felix Slováček. Nebudou chybět ani vystoupení talentovaných malých umělců z dětských domovů. Doprovodný program bude moderovat herec Miroslav Šimůnek.

Strom splněných přání a 4metrový Santa na vás čekají

Aby přinesly Stříbrné vánoční dny radost a štěstí také potřebným, nebude v PVA EXPO Praha chybět strom splněných přání. Pod něj mohou návštěvníci nadělit dárky dětem z dětských domovů. A kdo bude chtít originální fotku, může se s celou rodinou vyfotit u čtyřmetrového Santy. Pro milovníky soutěží proběhne také vánoční Vyfoť se se Santou a vyhraj. Kdo se spolu s vánočním mužem a dárkem zakoupeným na veletrhu vyfotí a svůj snímek nasdílí na sociálních sítích, může vyhrát atraktivní ceny. Kupte si vstupenky včas a užijte si čtyři dny plné vánočních překvapení.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
01.12.2022

Photocredit: Stříbrné vánoční dny

1

13 tipů na originální vánoční dárky ze dřeva

Inspirujte se na letošní Vánoce dřevem. Podívejte se na 13 netradičních vánočních dárků, které si zvládnete i sami vyrobit.

Video: Řezbářské bohatství z Krušných hor

Nenechejte si ujít video o výrobě unikátních vyřezávaných stromků z dřevěných hoblin z oblasti Krušných hor! Jsou překrásnou inspirací nejen na Vánoce.

Navštivte s námi výjimečný valašský vyřezávaný betlém v Horní Lidči

Snad každý z nás má Vánoce spojeny i s betlémem neboli jesličkami. My vám jeden originální betlém představíme. A jaký jiný by mohl být než dřevěný?

4 krásné barevné trendy letošních Vánoc. Který zvolíte vy?

I Vánoce podléhají módním trendům a letos je jich hned několik. Každému z nich vévodí jiná atraktivní barva a styl. Jaký bude ten váš?

Vánoční ozdoby nejenom na vánoční stromeček – inspirace

Vánoce se blíží a přípravy jsou v plném proudu. Inspirujte se fotografiemi, které vám pomohou rozhodnout se pro váš nejmilejší typ vánoční výzdoby.

Jak vybrat a pečovat o vánoční stromek? Informace, které vám prodejci neřeknou

Který vánoční stromek vám vydrží nejdéle a jak se o něj starat? Základní postupy, jak pečovat o stromeček a na co se zaměřit, než si ho pořídíte.