HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Venkovní vánoční výzdoba oken, balkonu a dekorace před vchodem – inspirace

Ke každému ročnímu období patří výzdoba našeho domu či bytu. Na Vánoce to platí obzvláště a vánoční výzdobě věnujeme mnoho času, a to nejenom v interiéru, ale i venku. Objevují se různé dekorace před vchodem, na oknech, téměř každá zasklená lodžie svítí. Pokud je u domu terasa, pak ji nelze srovnávat s tou letní. Ze všech koutů na nás volají Vánoce a vše, co k nim patří.


Venkovní vánoční výzdoba - inspirace
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: naiaraback1 (Flickr CC 2.0)

Vánoční výzdoba oken, balkonu a terasy

V předvánočním období nás často při večerní procházce těší světýlka na oknech, balkonech či terasách. Exteriér našeho domu či bytu je doplněn o svíčky a všemožné svítící dekorace. Zábradlí na každý balkon lze nazdobit k nepoznání a toho také patřičně využíváme. Inspirujte se nejrůznějšími vánočními dekoracemi balkonu, lodžie, oken a truhlíků. V naší krásné a bohaté fotogalerii plné originálních nápadů najdete i vánoční výzdobu na dveře nebo terasu.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: naiaraback1 (Flickr CC 2.0), Nelly INTERIOR DESIGN, Brenda Roberson Swint

Inspirace na venkovní vánoční výzdobu

Dekorace před domem jsou tak rozmanité, že se mnohdy nemůžeme očima odtrhnout. Každý přístřešek před domem zdobí vánoční řetězy nebo závěsné vánoční ozdoby. Vstupní dveře do jednotlivých domů a bytů jsou plné věnců a mašlí, světýlek a dřevěných dekorací. 

Zima je obdobím velkých nákupů, pestrého, různorodého zdobení a zkrášlování, nepřeberného množství nasvícených domů a bytů. Podívejte se, co lidé vymyslí a vyrobí, někdy je to až neuvěřitelné. Inspirujte se obrázky různých nápadů nadšenců z celého světa, kteří rozhodně nenechávají vánoční výzdobu náhodě.

P.S. Hledáte inspiraci pro Vaše bydlení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
21.11.2021

Photocredit: naiaraback1 (Flickr CC 2.0)

1

Fotogalerie: adventní věnce, inspirace a návod na výrobu

Adventní věnce jsou neodmyslitelnou součástí Vánoc. Vyrobte si i vy adventní věnec podle našeho návodu.

13 tipů na originální vánoční dárky ze dřeva

Inspirujte se na letošní Vánoce dřevem. Podívejte se na 13 netradičních vánočních dárků, které si zvládnete i sami vyrobit.

Vánoční stromeček: 3 tipy, jak vybrat vánoční stromek i se stojánkem

Borovice, jedle, nebo smrk? Víte, jak vánoční stromeček vybrat a jaké existují druhy stojanů na vánoční stromek? Poradíme vám, jak vybrat ten nejlepší vánoční stromeček i jaké jsou barvy letošních Vánoc.

Vánoční dekorace: tipy, které zvládnete hravě a svépomocí

Máme pro vás 7 tipů na jednoduché vánoční tvoření ze dřeva. Mnohé nápady snadno zvládnou i děti, do jiných se mohou pustit maminky a tatínci.

Adventní kalendář je symbolem lidské otevřenosti – tipy a inspirace na jeho výrobu svépomocí

Adventní doba je před námi a s ní jsou spojené mnohé zvyklosti. Nejenom dětem připravujeme adventní kalendář, který zahrnuje překvapení na každý den, až do Štědrého večera. Inspirujte se u nás nejrůznějšími typy.

4 krásné barevné trendy letošních Vánoc. Který zvolíte vy?

I Vánoce podléhají módním trendům a letos je jich hned několik. Každému z nich vévodí jiná atraktivní barva a styl. Jaký bude ten váš?

Vánoční ozdoby nejenom na vánoční stromeček – inspirace

Vánoce se blíží a přípravy jsou v plném proudu. Inspirujte se fotografiemi, které vám pomohou rozhodnout se pro váš nejmilejší typ vánoční výzdoby.

Jak vybrat a pečovat o vánoční stromek? Informace, které vám prodejci neřeknou

Který vánoční stromek vám vydrží nejdéle a jak se o něj starat? Základní postupy, jak pečovat o stromeček a na co se zaměřit, než si ho pořídíte.