HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Venkovní vánoční výzdoba oken, balkonu a dekorace před vchodem – inspirace

Ke každému ročnímu období patří výzdoba našeho domu či bytu. Na Vánoce to platí obzvláště a vánoční výzdobě věnujeme mnoho času, a to nejenom v interiéru, ale i venku. Objevují se různé dekorace před vchodem, na oknech, téměř každá zasklená lodžie svítí. Pokud je u domu terasa, pak ji nelze srovnávat s tou letní. Ze všech koutů na nás volají Vánoce a vše, co k nim patří.


Venkovní vánoční výzdoba - inspirace
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: naiaraback1 (Flickr CC 2.0)

Vánoční výzdoba oken, balkonu a terasy

V předvánočním období nás často při večerní procházce těší světýlka na oknech, balkonech či terasách. Exteriér našeho domu či bytu je doplněn o svíčky a všemožné svítící dekorace. Zábradlí na každý balkon lze nazdobit k nepoznání a toho také patřičně využíváme. Inspirujte se nejrůznějšími vánočními dekoracemi balkonu, lodžie, oken a truhlíků. V naší krásné a bohaté fotogalerii plné originálních nápadů najdete i vánoční výzdobu na dveře nebo terasu.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: naiaraback1 (Flickr CC 2.0), Nelly INTERIOR DESIGN, Brenda Roberson Swint

Inspirace na venkovní vánoční výzdobu

Dekorace před domem jsou tak rozmanité, že se mnohdy nemůžeme očima odtrhnout. Každý přístřešek před domem zdobí vánoční řetězy nebo závěsné vánoční ozdoby. Vstupní dveře do jednotlivých domů a bytů jsou plné věnců a mašlí, světýlek a dřevěných dekorací. 

Zima je obdobím velkých nákupů, pestrého, různorodého zdobení a zkrášlování, nepřeberného množství nasvícených domů a bytů. Podívejte se, co lidé vymyslí a vyrobí, někdy je to až neuvěřitelné. Inspirujte se obrázky různých nápadů nadšenců z celého světa, kteří rozhodně nenechávají vánoční výzdobu náhodě.

P.S. Řešíte stavbu domu, rekonstrukci nebo vybavení? Stáhněte si zdarma volnou vstupenku na veletrh FOR ARCH 2022


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
21.11.2021

Photocredit: naiaraback1 (Flickr CC 2.0)

1

Mohlo by Vás zajímat: