HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Vyrazte na veletrh – do Prahy, v únoru, s volnou vstupenkou!

Obliba dřevostaveb v Česku rok od roku stoupá, a proto se v Praze každoročně koná mezinárodní veletrh DŘEVOSTAVBY, jehož 10. ročník proběhne ve dnech 4. – 7. 2. 2016 na Výstavišti Praha - Holešovice. Máme pro vás pozvánku od jeho organizátorů a na závěr také soutěž o volné vstupenky, proto čtěte až do konce.


Fotka veletrhu v Praze

Češi propadli dřevěným domům zejména v posledních 10 letech. Podíl dřevostaveb na trhu od té doby roste a zákazníky láká především rychlost výstavby a nízké náklady. Domy na bázi dřeva jsou totiž dobře tepelně izolované, ušetří peníze za energie a navíc je možné je postavit velmi rychle.

Bude Vás zajímat: Montované dřevostavby na klíč: Nejrychleji postavený dům

„Dřevostavby, mají vynikající tepelně-izolační vlastnosti, na jejich výstavbu se používají ekologické materiály a využívají se obnovitelné zdroje. Největší výhodou u těchto staveb je krátká doba výstavby, což je v dnešní uspěchané době velké plus pro každého investora. Současná podoba a provedení dřevostaveb nabízí kvalitní a plnohodnotné bydlení s nízkými provozními náklady,“ zdůvodňuje rostoucí zájem o dřevěné stavby Blanka Stávková, manažerka veletrhu.

Bude Vás zajímat: Má foukaná izolace jen samé výhody?

„Vše co potřebujete vědět o dřevěných domech, jejich stavbě či životě v nich, najdete právě na veletrhu DŘEVOSTAVBY. Tento úzce specializovaný veletrh je jedinečný svým rozsahem zaměření a popularizuje dřevostavby jako stavební systém budoucnosti,“ zve Stávková.

Veletrh DŘEVOSTAVBY představí více než 80 dřevostavitelských firem

Své dřevěné stavby a konstrukce v Praze na veletrhu představí více než 80 firem. Většina těchto společností se zabývá výstavbou nízkoenergetických i pasivních dřevostaveb, projekční a architektonickou činností.

Soutěž o 30 volných vstupenek na veletrh Dřevostavby

Veletrh Dřevostavby probíhá v Praze na Výstavišti v Holešovicích ve dnech 4. – 7. 2. 2016, každý den vždy od 10:00 do 18:00. Navštívit jej můžete kterýkoliv z těchto dní, a to navíc zadarmo!

Prvních 30 čtenářů Dřevostavitele, kteří na email soutez@drevostavitel.cz zašlou názvy aspoň tří dřevostavitelských firem, které můžete potkat na veletrhu Dřevostavby, získá poukaz na volný vstup na tento veletrh s platností v kterýkoliv den jeho konání. V mailu nám mimo své odpovědi zašlete prosím vaše celé jméno. V případě, že bude vše v pořádku a budete meyi prvními třiceti, obdržíte vstupenku na mail.

Více informací o veletrhu, vystavovatelích či doprovodném programu najdete na www.drevostavby.eu.

P.S. Chcete vědět, kde se dá na rozpočtu výstavby domu ušetřit a naopak kde má cenu neškudlit? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
20.01.2016

4

Dřevostavby Praha: Kdo vám postaví dřevostavbu v Praze?

Hledáte v Praze firmu na dřevostavby? Připravili jsme jejich interaktivní databázi