HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Video: IKEA ukazuje, jak pohodlně žít na 30 m2

Ve svém studiu si IKEA nechala postavit malý rodinný byt o velikosti 30 m2, aby ukázala, jak přes nevelký prostor lze zajistit dostatečné soukromí pro všechny členy rodiny. I v malém bytě jde bydlet pohodlně. Pojďte se podívat jak!


Častým problémem malých bytů je mimo jiné nedostatek soukromého prostoru, který je velice důležitý, zejména pokud má byt sloužit více lidem. Světoznámá nábytkářská společnost IKEA ve videu ukazuje, jak by tento problém řešili oni. Dětský pokojíček je zde nahrazen víceúčelovým modulem, kde se nachází jak místo na spaní, tak dostatek úložného prostoru. Soukromí rodičů je zajištěno vyvýšenou spací plochou a šikovně řešená skříň jim zajistí přehledné uspořádání všech věcí.

Máte podobné bydlení? Podělte se o svůj názor v diskuzi.

P.S. Řešíte stavbu, bydlení či vybavení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Filip Dočkal

Vydáno dne:
02.11.2017

2 0

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE