HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Video: IKEA ukazuje, jak pohodlně žít na 30 m2

Ve svém studiu si IKEA nechala postavit malý rodinný byt o velikosti 30 m2, aby ukázala, jak přes nevelký prostor lze zajistit dostatečné soukromí pro všechny členy rodiny. I v malém bytě jde bydlet pohodlně. Pojďte se podívat jak!


Častým problémem malých bytů je mimo jiné nedostatek soukromého prostoru, který je velice důležitý, zejména pokud má byt sloužit více lidem. Světoznámá nábytkářská společnost IKEA ve videu ukazuje, jak by tento problém řešili oni. Dětský pokojíček je zde nahrazen víceúčelovým modulem, kde se nachází jak místo na spaní, tak dostatek úložného prostoru. Soukromí rodičů je zajištěno vyvýšenou spací plochou a šikovně řešená skříň jim zajistí přehledné uspořádání všech věcí.

Máte podobné bydlení? Podělte se o svůj názor v diskuzi.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
02.11.2017

2

Jak se žije v dřevostavbě: výhody a nevýhody po 9 letech užívání

Jaké má dřevostavba výhody a nevýhody? Rozhovor po 9 letech užívání.

Sprchový kout: Inspirace a praktické rady pro jeho zařízení

Sprchový kout se vyrábí v řadě podob. Je lepší sprchový kout s vaničkou nebo bez vaničky? A podle čeho vybrat sprchovou baterii? Vše se dozvíte v tomto článku.

Video: Jednoduchá chata z CLT panelů ve stylu LEGO

Woody 15 je víceúčelová chata poskládaná z CLT panelů, kterou je možné postavit téměř kdekoliv a za velice krátkou dobu.

Video: Průhledný dům jako moderní alternativa života na stromě

Máte rádi soukromí? V tomhle domě nic takového neexistuje. Život v domě s průhlednými zdmi. Kam se asi chodí na záchod?

Tiny House jako fenomén: Chytré bydlení, kde není ani centimetr navíc

Účelné bydlení ve vlastním domku, ale na minimální ploše. I tak by se dal charakterizovat fenomén tiny house. Co všechno se za tímto pojmem skrývá a jak se v malých domcích trvale bydlí?

Malý byt pro velkého chlapíka: komplexní rekonstrukce na ploše 35 metrů čtverečních

S novým dřevěným jádrem a na míru sestaveným víceúčelovým nábytkem objevíte i v malém bytě velký zdroj radosti. Podívejte se na podařenou rekonstrukci mini bytu v centru Amsterdamu.

Mezonet inspirovaný přírodou, který uchvátí svými wellness prvky a výhledem

Mezonetový byt inspirovaný přírodou vás uchvátí svými wellness prvky a unikátním výhledem. Podívejte se, jaké skvosty byt ukrývá.

Video: Přestavba autobusu na obytný vůz poskytla 5členné rodině nový domov, cestují po celém světě

Rodina vyměnila svůj předměstský dům o rozloze téměř 914 m2 za obytný autobus o rozloze necelých 92 m2. Co jim pomohlo se přizpůsobit tak velké změně?

Luxusní rekonstrukce podkrovního bytu v Beskydech má celoprosklený štít

Bydlení pro mladou rodinu s miminkem v překrásném podkrovním bytě s proskleným štítem vás dostane do kolen. Inspirujte se fotografiemi z této realizace v naší galerii.