HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

WOLF SYSTEM, spol. s r.o.

WOLF SYSTEM spol. s r.o. je renomovaná a stabilní společnost, která vyrábí a dodává dřevostavby na bázi celostěnových panelů. Náš rakouský koncern, jehož jsme součástí, vyrábí dřevostavby již déle než 50 let.

WOLF SYSTEM, spol. s r.o.

Únětická 885 , 252 62 Horoměřice, CZ

Telefon: +420220400344
E-mail: haus@wolfsystem.cz
Web: www.wolfsystem.cz
GPS: 50.13815700, 14.34017250

navigovat
4.6 z 5


Firma WOLF SYSTEM, spol. s r.o. sídlí v obci Roztoky a nejčastěji staví dřevostavby v Praze.Společnost WOLF SYSTEM spol. s r.o. si zakládá na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Tým zkušených odborníků provází zákazníka krok za krokem od studie přes projekt až po konečnou realizaci jeho nového bydlení. Velký důraz klademe na kvalitu dřevostaveb, kterou zajišťujeme díky moderní technologii a dodržování technologických postupů při výrobě a montáži. Naším cílem je spokojený zákazník ve svém novém domě.

Společnost WOLF SYSTEM spol. s r.o. je součástí rakousko-německého koncernu s více než 50-ti letou tradicí výzkumu, vývoje a výstavby montovaných dřevostaveb s řadou ocenění. Na českém trhu působí v oblasti dřevostaveb od roku 2004. Za dobu své existence získal koncern bohaté zkušenosti z výroby a výstavby dřevostaveb, které jsou průběžně promítány do inovace a modernizace výroby a montážních postupů s využitím nových materiálů a technologií.


Individuální návrh » systémová výstavba

• návrh individuálního domu zdarma bez příplatků,
• nejste omezeni pouze na výběr z katalogových typových domů,
• zohlednění Vašich konkrétních představ a prostorových nároků,
• prohlídka pozemku zdarma,
• návrh Vašeho domu s ohledem na konkrétní pozemek,
• úvodní studie domu zdarma,
• závazná cenová nabídka,
• výkon architekta je již zahrnut v ceně domu,
• 30 let záruka na nosnou konstrukci,
• vlastní výroba, neustálý výzkum a vývoj, originální stavební detaily,
• systematická tvorba technické dokumentace Wolf Haus,
• používáme ekologické materiály, bez chemické ochrany,
• řešíme rovněž nástavby a přístavby objektů.

Domy dodáváme ve čtyřech stadiích dokončenosti (podrobněji na www.wolfhaus.cz v sekci Technika / Popis stavby. Není tedy problém postavit Vám např. pouze hrubou stavbu nebo naopak kompletní stavbu domu „na klíč“. Realizace kompletní stavby „na klíč“ je pak do-končená nejpozději do 80-ti pracovních dnů.

Vybrat si u nás můžete z široké nabídky kvalitních, ověřených a certifikovaných difuzně otevřených a difuzně uzavřených konstrukčních systémů splňujících nejpřísnější tepelně technické požadavky. Rádi Vám objektivně vysvětlíme přínosy jednotlivých druhů konstrukcí bez ohledu na současné marketingové trendy a společně najdeme optimální řešení pro Vaše nové bydlení. Veškeré naše konstrukce jsou složené z materiálů, které neobsahují škodlivá pojiva a materiály na bázi formaldehydů.


Vzorové domy WOLF SYSTEM

Kliknutím si rezervujte návštěvu ve vybraném vzorovém domě.


Reference postavených domů WOLF SYSTEM

Prohlědněte si některé z domů, které tato firma postavila.


Vaše zkušenosti s firmou WOLF SYSTEM, spol. s r.o. :


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů