HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Video: Každý dřevostavitel je tak trochu umělec ale tenhle chlapík válí

Jak to vypadá na stavbě když odejte mistr nebo stavební dozor? Tihle tesaři jsou pravděpodobně dřevostavitelé, kteří potřebují někde vybít svůj talent a běžné dřevstavby jim nestačí. Ve videu je nejspíše použito pár filmových triků, takže to doma nezkoušejte:) Nicméně nápad je to pěkný a výsledek také. Tak si to užijte.


P.S. Hledáte inspiraci pro Vaše bydlení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Vydáno dne:
26.01.2017

8

Video: Preciznost japonského tesařství, která vás dostane

Video, které zachycuje japonské pojetí tesařského řemesla. Uvidíte v něm, jak lze spojovat a napojovat dřevěné konstrukce bez použití kovových spojovacích prostředků.

Video: Povedený trik s hřebíkem

Jak umístit hřebík na zdánlivě nemožné místo? Podívejte se na toto video.

Video: Žonglující tesař

Jak zatloukáte hřebíky na stavbě Vy? Podívejte na velmi efektní způsob jednoho německého tesaře.

Fotograf si postavil černou kostku uprostřed Londýna

Podívejte se, jak bydlí známý fotograf. Vysoce moderní a minimalistická dřevostavba uprostřed Londýna plní požadavky majitele na příjemné a funkční bydlení postavené s ohledem na životní prostředí.

Jak zařídit byt pro chlapa, který má styl?

Už vás nebaví načančané pokoje s pastelovými polštáři a květinovými vzory? Možná je ten pravý čas podívat se, jak vypadá typicky pánský interiér.

Kde si na podzim dobít baterky? Ideálně v sauně. Tahle byla postavena studenty.

Studentský projekt z Norska, který zaujme nápaditým provedením. Sauna uprostřed pustiny? Proč by ne.