HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Konference Dřevostavby v praxi 10: Kdo a o čem bude přednášet?

Hlavní téma konference Dřevostavby v praxi 10, která se koná 3. a 4. listopadu 2016, je Akustika a vzduchotěsnost resp. neprůvzdušnost a podíváme se na to ze všech možných úhlů. To samozřejmě neznamená, že se nezaměříme i na další ožehavá témata jako např. jak prodávat víc dřevostaveb anebo jak se vyvarovat chyb v jejich návrhu i realizaci. Kdo k těmto tématům na konferenci promluví? Jak se můžete stát součástí dění? 


konference dřevostavby

Problematice Akustiky a vzduchotěsnosti věnujeme prakticky celý první den, druhý den se pak budeme zabývat dalšími tématy. Hlavní program budou po oba dva dny doprovázet pracovní semináře/workshopy, které v minulém roce zaznamenaly pozitivní ohlas.

TIP: Podrobný program najdete na webu www.DrevostavbyVpraxi.cz.

Protože je naše konference zaměřena na praxi, nebudou zde chybět zástupci společností, jejichž produkty nám požadavky akustiky, vzduchotěsnosti a vůbec návrhu a realizace dřevostaveb pomáhají řešit. Jako každý rok se snažíme danou problematiku „pokrýt“ partnery, kteří k daným tématům mají co říct a současně jejich produkty a služby patří mezi špičku na našem trhu.

Že to s uvedenými tématy myslíme vážně, dokazují i záštity udělené od předních nezávislých organizacíreprezentujících jak dřevostavby jako takové (Asociace dodavatelů montovaných domů), akustiku (Asociace akustiky ČR), vzduchotěsnost (Asociace Blower Door CZ), ale i požární bezpečnost (Profesní komora požární bezpečnosti).

Účastníci z řad členů ČKAIT a ČKA opět získají body do systému celoživotního vzdělání (ČKAIT 2, ČKA 3 body).

Co se dozvíte na konferenci Dřevostavby v praxi 10?

Mimo jiné, jak:

- můžeme efektivně snížit šíření hluku v dřevostavbách,

- nejlépe vyřešit detaily prostupů vzduchotěsnou obálkou budovy,

- přemýšlejí lidé kupující dřevostavby,

- lépe „zabalit“ nabízené domy, aby se lépe prodávaly?

Jména řečníků, jejich vizitky a témata přednášek najdete na webu www.DrevostavbyVpraxi.cz.

Jak být u toho? Registrujte si své místo ještě dnes

Registrační poplatek 1900 Kč bez DPH / účastníka (2299 Kč vč. DPH) zahrnuje vstup na konferenci, vstup na libovolný workshop, ubytování 3. a 4. listopadu 2016, stravování první i druhý den konference vč. rautu na společenském večeru a vstup na zábavný program.

REGISTROVAT SE MŮŽETE NA: www.DrevostavbyVpraxi.cz.

A neváhejte. Šest hotelů je již obsazených a do plné kapacity zbývá poslední…


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
20.10.2016

Photocredit: archiv konference

3

Co je to dřevostavba

Dřevostavba je jakýkoli objekt, který má základní nosnou konstrukci ze dřeva nebo z materiálů na bázi dřeva... Číst více →Proč (ne)držet dřevostavby při zemi?

Jedno nebo dvě patra? Postavte jich pět! Aneb jak se staví ve Švýcarsku.. Číst více →Stavíte dřevostavbu? Ptejte se! Dobrá rada drahá – špatná rada dražší

Ve stavebnictví neplatí „každá rada dobrá“, ale „špatná rada dražší“. Co s tím?.. Číst více →