HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Nejvíce inspirace, novinek i rad pro úpravy bydlení na jarním souběhu veletrhů v Praze – vstupenka zdarma

Veletržní trojlístek For Interior, For Garden a Design Shaker představí ve dnech 30. března až 2. dubna největší množství značek a produktů tuzemských i zahraničních vystavovatelů na jednom místě. Český veletržní fenomén proběhne na letňanském výstavišti PVA Expo Praha.


Jarní souběh veletrhů v Praze

Jak důmyslně vylepšit interiér domova?

Které barvy a materiály letos hýbou světem? Co z vaší zahrady udělá nejen krásné, ale i funkční místo nebo jaký nábytek vybrat pro maximální pohodlí? Na tyto otázky je možné najít odpovědi na jednom místě, na letňanském výstavišti PVA Expo Praha. Sejdou se tu nejen kvalitní výrobci či importéři, ale také odborníci, kteří návštěvníkům bezplatně poradí s proměnami a vybavením domovů i zahrad. Na jaké obory se mohou zájemci těšit?

Nejvýznamnější akce zaměřená na nábytek 

Již 18. veletrh For Interior je nejvýznamnější akcí svého druhu v rámci nábytkářského odvětví v Česku. Také letos bude plný novinek, ale i osvědčených produktů z oboru. Na akci se představí všechny druhy nábytku a bytového vybavení, například sedačky, postele, nábytek do obývacích a dětských pokojů, ložnic i kuchyní. Nebudou chybět doplňky, bytový textil a osvětlení. Velký výběr bude i mezi produkty určenými pro úpravy interiéru – podlahy, akustické panely, materiály pro obnovu interiéru a mnoho dalších.

Poraďte se s profi designéry o vašem interiéru

V rámci souběhu se uskuteční také jubilejní desátý veletrh interiérového designu Design Shaker, který nabídne produkty společností, studií i samostatných designérů z Česka i zahraničí. Návštěvníci se seznámí s interiérovými trendy a načerpají inspiraci pro zvelebení vlastního bydlení. V centru celé akce nazvaném Design Café se mohou zúčastnit přednášek, workshopů i prezentací známých jmen designérské scény.

Novinkou události bude konference Materiál + trend by konference Interiéry. Jejím stěžejním tématem budou rozličné materiály, jejich vlastnosti a možnosti a také trendy v oboru interiérů. Konference je určena interiérovým designérům, architektům, výrobcům a prodejcům nábytku a dalším profesionálům z oboru interiérů.

Zjistěte, co letí ve světě interiérů. Konference se koná v pražských Letňanech

Vše pro zahrady

Kompletní nomenklaturu pro svět bydlení doplní mezinárodní veletrh zahradní architektury, zeleně, nábytku, zahradní a komunální techniky For Garden. Jeho expozice zaplní výrobky a novinky tradičních českých i zahraničních firem, nebudou však chybět ani veletržní nováčci. Návštěvníci se mohou těšit na velký výběr z nabídky teras, pergol a zimních zahrad, stavebních materiálů či nářadí a zahradní techniky. Prezentovat se bude i portfolio dětských hřišť a sportovišť či různých artiklů a komponentů pro komunální sféru. Představí se řada firem nabízejících zahradní nábytek a doplňky, bazény, sauny, ale také jímky na zadržování dešťové vody a další ekologické vychytávky.

Také v rámci For Garden proběhne doprovodný program na pódiu Haly 5, a to každý den konání veletrhu. Jedním z jeho lákavých bodů bude souboj nejlepších studentů zahradnických škol v rámci akce Otvírání jara 2023. Ten se bude konat druhý den veletrhu 31. března. 

Vstupenka na For Interior, For Garden a Design Shaker 2023 zdarma

Dřevostavitel vám jako mediální partner souběhu jarních veletrhů v Praze nabízí vstupenky zdarma. Stáhněte si je zde.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
15.03.2023

Photocredit: For Interior

2

Moderní bytové interiéry: Fotogalerie plná inspirace

Jakým směrem jdou moderní bytové interiéry? Podívejte se na fotky, trendy a inspiraci... Číst více →Zajímavé interiéry, které musíte vidět

Připravili jsme pro vás fotogalerii zajímavě řešených interiéru, kde je použité dřevo. Naleznete zde zajímavé tipy, vychytávky a inspiraci pro ten Váš... Číst více →Ratanový nábytek do interiéru: Fotogalerie a praktické rady

Zvažujete do vašeho interiéru ratanový nábytek? Zde zjistíte jaké má ratanový nábytek výhody a nevýhody a inspirujete se v bohaté fotogalerii... Číst více →Interiéry srubů: Jak vypadají dřevěné sny zevnitř?

Dřevěné sruby nejsou v Česku typickými stavbami. Prohlédněte si proto galerii, která vám tyto dřevostavby ukáže zevnitř... Číst více →Interiérové dveře: Jak a podle čeho je vybrat

Jaké jsou typy interiérových dveří, v čem se liší a jaké jsou konstrukce? Materiály pro interiérové dveře a zárubně naleznete v našem článku... Číst více →Video: Malý domek s šikovně řešeným interiérem

Také máte malý domek? Využijte každý prostor a nechte se okouzlit pohodovou atmosférou tohoto malého útulného domu... Číst více →Vše, co potřebujete vědět o hygge, dánském receptu na štěstí

Chcete si vytvořit interiér, který ve vás bude vyvolávat pohodu a spokojenost? Inspirujte se naším článkem a vytvořte si bydlení ve stylu dánského hygge... Číst více →Jak na barvy v interiéru, aneb ultramarínovou nebo tyrkysovou?

Barvy definují náš interiér a významně ovlivňuj naši psychiku. Přinášíme vám rádce, jak správně pracovat s barvami v jednotlivých místnostech... Číst více →Slow design, aneb bydlete pomalu, ale kvalitně. Jak na to?

Slow design hledá kvalitní bydlení a jeho hlavním cílem je celostní přístup k návrhu interiérů. Podívejte se, jak jej aplikovat při zařizování vlastního domova... Číst více →Nechtěli děti vychovávat v paneláku. Dřevostavba pro ně byla jasná volba.

Přečtěte si, jak se žije v moderní dřevostavbě a jak se řeší její stavba na základě individuálního projektu. Podívejte se také na krásnou fotogalerii domu, která vás provede celým interiérem... Číst více →