HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Video: Malý domek s šikovně řešeným interiérem

Malý domek, stojící v přátelské komunitě v kanadském Quebecku, je dokonalou ukázkou nízkonákladového minimálního bydlení. Nechte se okouzlit jeho pohodovou atmosférou.


Pierre je druhým majitelem domu a jeho motivací ke koupi byla zejména nízkonákladovost stavby. Díky šikovnému uspořádání vnitřního prostoru je využito každičké místo, což dokazuje například i úložný prostor zabudovaný v podlaze malého podkroví sloužícího ke spaní. Dřevo použité v interiéru bylo získáno z nedalekého domu, který byl stržen, a zajímavostí je také promyšlený systém vytahování schodů fungující na principu kladky.

P.S. Hledáte inspiraci pro Vaše bydlení? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Filip Dočkal

Vydáno dne:
13.09.2017

14

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE