HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Ložnice, které si zamilujete a nebudete je chtít ráno opustit – nápady a inspirace

Ložnice je místností určenou k odpočinku a relaxaci. Budete v ní vítat slunečná i deštivá rána a loučit se s prožitými dny. Správný návrh ložnice určitě nepodceňte. Volte ideálně uklidňující barvy, jako je třeba jemně zelená, symbolizující spokojenost a jistotu.


Ložnice, které si zamilujete a nebudete je chtít každé ráno opustit
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Shutterstock

Volte jemné barvy a vyvarujte se tmavým odstínům

Dobrý spánek bude rozhodovat o celém vašem dni a stejně tak jsou důležité i první chvilky po probuzení. V této vaší soukromé místnosti se musíte cítit jednoduše skvěle. Jak by tedy měla vypadat vaše vysněná ložnice? Jaký tvar bude mít postel a z jakého bude materiálu? Můžete se vydat extravagantní cestou nebo naopak zvolit minimalistický styl.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Shutterstock, ArtStation, Moon Light, Helene Anziska

Moderní ložnice a nejrůznější inspirace

Barvy, které se vybírají při návrhu ložnice, musí podporovat vaši duševní pohodu. Nejčastěji to jsou světlé tóny béžové, zelené, nebo růžové. Naopak byste se měli vyvarovat rušivým sytě zeleným odstínům nebo oranžové barvě. V naší galerii fotografií naleznete novodobé trendy, tak neváhejte nakouknout.

P.S. Vybavujete interiér ve Vašem domě či bytě? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 21. – 23. ledna 2022. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i slevové vouchery. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Kateřina Pospíšilová
Redaktorka Dřevostavitele

Vydáno dne:
17.12.2021

Photocredit: Shutterstock

2

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE