HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Ložnice, které si zamilujete a nebudete je chtít ráno opustit – nápady a inspirace

Ložnice je místností určenou k odpočinku a relaxaci. Budete v ní vítat slunečná i deštivá rána a loučit se s prožitými dny. Správný návrh ložnice určitě nepodceňte. Volte ideálně uklidňující barvy, jako je třeba jemně zelená, symbolizující spokojenost a jistotu.


Ložnice, které si zamilujete a nebudete je chtít každé ráno opustit
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Shutterstock

Volte jemné barvy a vyvarujte se tmavým odstínům

Dobrý spánek bude rozhodovat o celém vašem dni a stejně tak jsou důležité i první chvilky po probuzení. V této vaší soukromé místnosti se musíte cítit jednoduše skvěle. Jak by tedy měla vypadat vaše vysněná ložnice? Jaký tvar bude mít postel a z jakého bude materiálu? Můžete se vydat extravagantní cestou nebo naopak zvolit minimalistický styl.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Shutterstock, ArtStation, Moon Light, Helene Anziska

Moderní ložnice a nejrůznější inspirace

Barvy, které se vybírají při návrhu ložnice, musí podporovat vaši duševní pohodu. Nejčastěji to jsou světlé tóny béžové, zelené, nebo růžové. Naopak byste se měli vyvarovat rušivým sytě zeleným odstínům nebo oranžové barvě. V naší galerii fotografií naleznete novodobé trendy, tak neváhejte nakouknout.

P.S. Vybavujete interiér ve Vašem domě či bytě? Navštivte Stavební veletrh ONLINE, který se uskuteční 28. – 29. ledna 2023. Veletrh přinese množství inspirace, živých přednášek, konzultací s odborníky i soutěže o hodnotné ceny. Vstupenku si lze stáhnout ZDARMA již nyní. Počet vstupenek je limitován.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
17.12.2021

Photocredit: Shutterstock

3

Jak na barvy v interiéru, aneb ultramarínovou nebo tyrkysovou?

Barvy definují náš interiér a významně ovlivňuj naši psychiku. Přinášíme vám rádce, jak správně pracovat s barvami v jednotlivých místnostech.

Bydlení podle Feng Shui: dokonalá ložnice přináší mnohá potěšení

Pronikněte s námi do tajů starého učení Feng Shui a přečtěte si, jak docílit toho, aby ve vaší ložnici bydlela láska.

Vyrobte si postel z palet – návod, tipy, inspirace a cena

Chcete mít krásnou postel za pár korun? Vyrobte si sami doma postel z palet. Jak na to? Pár skvělých tipů a návod pro vás máme v tomto článku.

Loftová postel jako originální inspirace pro malé bydlení

Loftové postele se stávají čím dál častějším prvkem malých bytů s vysokými stropy. Je to originální způsob, jak docílit oddělené ložnice i na malém prostoru. Ideální řešení.

Ložnice bez rušivých elementů – 5 kroků, jak ji správně zařídit

Ložnice. Místo, kam se celý den těšíme a ráno ho s těžkým srdcem opouštíme. Místnost nevhodná pro jakékoliv rušivé elementy, a přesto je tam často máme. Které to jsou?

Fantastické ložnice, které mají k těm tradičním daleko – inspirace pro vás

Tradiční nicneříkající ložnice jsou passé. Podívejte se na fotografie, které svým navrženým interiérem mluví za vše. Takovou ložnici vám budou všichni závidět.

Postel s nebesy – v historii nutnost, nyní designový nábytek

Postel s nebesy je přesně to, co jste jako děti toužili mít a nyní máte konečně možnost splnit si svůj sen. Podívejte se do galerie a inspirujte se mnoha nápady.

Jak navrhnout bohémskou ložnici jako profesionál? Návod v několika bodech

Jedinečné návrhy boho ložnice inspirované samotným bohémským životem pouze v naší bohaté fotogalerii. Ptáte se co je to boho styl? Víme, prozradíme!

Monstera minima: nádherná liána, která ale není monsterou – vychytávky k pěstování

Monstera minima je pokojová rostlina, která není tak úplně monsterou. V tomto článku se o ní dozvíte vše včetně vychytávek ohledně jejího pěstování.