HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Dřevostavba má o 60 % nižší náklady na vytápění než klasický zděný dům

Ideální dům by měl být prostorný, poskytovat všem členům dostatek soukromí a mít pěkné společné prostory. A to vše za dobrou cenu. Přesně tohle dřevostavba B65 splňuje. Má volitelnou dispozici od 2+kk až do 5+kk, je moderní a variabilní. Bohatě uspokojí potřeby mladé rodiny s dětmi, seniorů nebo jej můžete využít jako rekreační objekt pro víkendové pobyty. Dům ve variantě bungalovu disponuje také bezbariérovým řešením a umožňuje bydlení osob se sníženou pohybovou schopností. Velké plus dřevostavby je i to, že umožňuje v porovnání s klasickým zděným domem snížit náklady na vytápění až o 60 %. Prohlédněte si prakticky řešený půdorys.


Moderní rodinný dům na klíč
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Rodinný dům s dispozicí od 2+kk do 5+kk

Moderní dům s typovým označením B65 nabízí svým obyvatelům 65 m2 užitné plochy. Projekt domu si můžete individuálně upravit – bungalov je navržený hned ve čtyřech variantách (2+kk až 5+kk). Prohlédněte si ve  jeho půdorys. Pro jakou dispozici se rozhodnete?

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Nestačí se vám dispozice 2+kk? Tak si ji zvětšete

Variabilita domu spočívá v možnosti zmenšení prostoru obývacího pokoje, čímž může vzniknout jedna ložnice navíc. Dispozice domu se tak ze 2+kk může rozšířit hned na 3+kk. V obou těchto variantách se jedná o přízemní bungalov s valbovou střechou.

Toužíte po větším domě? Rodinný dům je možné navrhnout i se sedlovou střechu, čímž vznikne v podkroví navíc krásný loft. Zde můžete mít otevřenou galerii, pracovnu či knihovnu a další pokoj, který může sloužit jako další ložnice či úložný prostor. Celý dům je pak možné považovat za 5+kk na zastavěné ploše 78 m2.

Kolik stojí tento moderní dům?

Aktuální cena tohoto domu ve variantě na klíč je 2.957.784,- Kč. Další detaily o domě nalezete zde. Uvedená cena je včetně DPH. Ovšem důležité je zmínit, že součástí domu není cena za základovou desku. Stavební společnost se zaměřuje na výrobu a montáž dřevostaveb v Jihomoravském kraji. Nabízí komplexní služby, používají prvotřídní materiál a ke všem zákazníkům přistupují zcela individuálně.

Zaujal vás tento dům? Kompletní přehled zajímavých bungalovů s dispozicí 3+kk najdete v katalogu domů.


Seriál Nejoblíbenější domy v Česku

Zaostřeno na rodinné domy, které získaly nejvíce hlasů od našich čtenářů. Kompletní přehled těchto typových domů naleznete v soutěžním katalogu.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
09.01.2023

Photocredit: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

1

Dřevostavby na klíč: Jaký je rozsah dodávky?

Firma ji postaví, vy dostanete klíče a hned bydlíte. Pozor, tento ideál neplatí vždy!

Montované dřevostavby na klíč: Nejrychleji postavený dům

Montované dřevostavby na klíč = nejrychleji postavený dům.

Dřevostavbu na klíč nebo hrubou stavbu? Odpovídá Petr Novák

Vybíráte dřevostavbu a zvažujete, zda zvolit dřevostavbu na klíč nebo si nechat si postavit hrubou stavbu? Zajímavý názor najdete v tomto článku.

Bungalovy do tří a půl milionů, které se v Česku staví nejčastěji

Bungalovy patří mezi nejoblíbenější typ staveb u nás. Které z nich se těší největší oblíbenosti a jsou nejčastěji vyhledávány?

Jan se rozhodl pro dřevostavbu navzdory názorům svého okolí

Přečtěte si rozhovor s panem Janem o životě v dřevostavbě na sluncem zalité jižní Moravě. Poradí vám, jak na dobré sousedské vztahy. A nejen to.

Dům na klíč Klaret do 3,5 milionů – detaily půdorysu i fotografie stavby

Chystáte se začít stavět a hledáte váš ideální dům? Představujeme vám typový dům s dispozicí 4+kk. Prohlédněte si bohatou fotogalerii i jeho prakticky řešený půdorys.

Stavební povolení zkomplikoval územní plán. Jaké jednoduché řešení Jaromírovi pomohlo?

Postavit dům na klíč, nebo si přizvat vlastní řemeslníky? Pan Jaromír zvolil druhou možnost a nelitoval. Přečtěte si více v našem rozhovoru přímo s majitelem.

Levné domy na klíč – 10 nejdostupnějších od českých firem

Peníze vždy hrály důležitou roli a hýbou světem i dnes. Podívejte se na levné domy – výběr těch nejoblíbenějších a nejdostupnějších českých domů.

Poslední slova maminky si vzal k srdci. Silný rodinný příběh dal vzniknout výjimečné stavbě

Navštívili jsme unikátní několikapatrovou dřevostavbu, která ukrývá zajímavě řešený interiér s vysokými stromy, odhalenými trámy a neuvěřitelnou terasu. Prohlédněte si dům pana Zdeňka v galerii.

Dům na klíč vs. hrubá stavba – přehled pojmů, které definují konečnou cenu

Budete stavět a potřebujete se trochu zorientovat v pojmech? V následujících odstavcích jsme vám vše v jednoduchosti shrnuli.