HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Dům na klíč Klaret do 3,5 milionů – detaily půdorysu i fotografie stavby

Nízkoenergetický bungalov je svou dispozicí ideálně přizpůsoben potřebám mladé rodiny. Jeho dispozice 4+kk a plocha 100 metrů čtverečních poskytuje skvělé rodinné zázemí. Co vše je zahrnuto v ceně dřevostavby a jak přesně je navržen půdorys? Prohlédněte si příklady jeho realizací ve fotogalerii.


Dům na klíč Klaret do 3,5 milionů půdorys a fotografie
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Přízemní rodinný dům s dispozicí 4+kk

Jestliže jste se rozhodli bydlet a hledáte dům, který by odpovídal vašim požadavkům, určitě pokračujte ve čtení. Oblíbený dům byl stvořen na míru potřebám rodině se dvěma dětmi, které poskytne stabilní zázemí s teplem rodinného krbu. Podívejte se na fotografie populárního bungalovu na klíč.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem), Jan Planička, Katalog projektů Dřevostavitele, 100 dřevostaveb

Více detailů o domě

Bungalov s dispozicí 4+kk je ideálním domem pro mladou rodinu nebo manželský pár ve zralejším věku. Má zastavěnou plochu 117 metrů čtverečních a užitnou plochu 100 metrů čtverečních. Pro vaši představu se jedná o stavbu obdélníkovou stavbu o rozměrech přibližně 13 x 9 metrů. Tento přízemní rodinný dům je vyroben technologií sloupkové prefabrikované konstrukce a je navržený v nízkoenergetickém standardu. Místnosti v domě jsou situovány tak, aby celková dispozice a chod domácnosti perfektně fungovaly.

Bungalov 4+kk – cena

Finanční stránka věci zajímá jistě většinu potencionálních zájemců. Cena bungalovu 4+kk ve variantě hrubá stavba je 1.660.000,- Kč, cenu domu na dokončení cenu domu na klíč nalezete zde. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Ovšem důležité je zmínit, že součástí domu není cena za základovou desku. Stavební společnost získala díky své poctivé řemeslné práci spoustu skvělých referencí.

Zaujal vás tento dům? Více informací o bungalovu 4+kk se dozvíte zde.


Seriál Nejoblíbenější domy v Česku

Zaostřeno na rodinné domy, které získaly nejvíce hlasů od našich čtenářů. Kompletní přehled těchto typových domů naleznete v soutěžním katalogu.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Vydáno dne:
28.03.2022

Photocredit: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

4

Montované dřevostavby na klíč: Nejrychleji postavený dům

Montované dřevostavby na klíč = nejrychleji postavený dům.

Život se mění. Nebojte se postavit si znovu nový dům

Život se mění a sním i vaše požadavky na bydlení. Nebojte se postavit si znovu nový dům. Manželský pár to udělal a jsou nyní mnohem spokojenější.

Dřevostavba s duší umělce

Dřevostavba pro výjimečné lidi – jak asi vypadá? V garáži Jaguár a na zahradě jacuzzi? Vůbec ne. Přečtěte si rozhovor se skvělým a skromným umělcem, který má rád krásné věci, ctí tradice a přírodu.

Dřevěný bungalov s bazénem se stal dokonalým útočištěm před městským shonem

Dřevěný bungalov s bazénem uprostřed přírody – co víc si přát, když hledáte klidné útočiště před každodenním shonem velkoměsta.

Zrekonstruovala starý bungalov. Postarala se, aby ji nerušili sousedé v těsné blízkosti

Původní bungalov zrekonstruovala pomocí dřevěných prvků a vdechla tak domu druhý život. Obklopuje ho divoká zahrada, která vytváří dokonalé soukromí uprostřed města.

Veřejnost svými hlasy rozhodla o TOP 5 bungalovech na území ČR

Pokud patříte k milovníkům bungalovů, tak bude následující článek přímo pro vás! Česká veřejnost hlasovala o nejoblíbenějších dřevostavbách a my jsme na základě výsledků sestavili seznam TOP pěti nejlepších.

Honza si nechal postavit hezký bungalov 4+kk ve své rodné vesnici u Jihlavy

Prohlédněte si typový bungalov 4+kk postavený nedaleko Jihlavy. Proč se majitel, pan Honza, rozhodl pro dřevostavbu a jak jeho dům vypadá?

Dům na klíč vs. hrubá stavba – přehled pojmů, které definují konečnou cenu

Budete stavět a potřebujete se trochu zorientovat v pojmech? V následujících odstavcích jsme vám vše v jednoduchosti shrnuli.

Dřevostavba má o 60 % nižší náklady na vytápění než klasický zděný dům

Hledáte ideální dům pro vaši rodinu? Představujeme vám moderní dům s volitelnou dispozicí od 2+kk až do 5+kk. Prohlédněte si jeho prakticky řešený půdorys.

Chcete bydlet ve svém, ale nemáte dost peněz? Velký přehled řešení, jak na to

Chcete bydlet ve svém, ale nemáte dost peněz? Máme pro vás spoustu možností, jakou cestou se vydat.