Dům na klíč Klaret do 3,5 milionů – detaily půdorysu i fotografie stavby
HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Dům na klíč Klaret do 3,5 milionů – detaily půdorysu i fotografie stavby

Nízkoenergetický bungalov je svou dispozicí ideálně přizpůsoben potřebám mladé rodiny. Jeho dispozice 4+kk a plocha 100 metrů čtverečních poskytuje skvělé rodinné zázemí. Co vše je zahrnuto v ceně dřevostavby a jak přesně je navržen půdorys? Prohlédněte si příklady jeho realizací ve fotogalerii.


Dům na klíč Klaret do 3,5 milionů půdorys a fotografie
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
ⓘ Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Přízemní rodinný dům s dispozicí 4+kk

Jestliže jste se rozhodli bydlet a hledáte dům, který by odpovídal vašim požadavkům, určitě pokračujte ve čtení. Oblíbený dům byl stvořen na míru potřebám rodině se dvěma dětmi, které poskytne stabilní zázemí s teplem rodinného krbu. Podívejte se na fotografie populárního bungalovu na klíč.

Fotogalerie:

ⓘ Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem), Jan Planička, Katalog projektů Dřevostavitele, 100 dřevostaveb

Více detailů o dom

Bungalov s dispozicí 4+kk je ideálním domem pro mladou rodinu nebo manželský pár ve zralejším věku. Má zastavěnou plochu 117 metrů čtverečních a užitnou plochu 100 metrů čtverečních. Pro vaši představu se jedná o stavbu obdélníkovou stavbu o rozměrech přibližně 13 x 9 metrů. Tento přízemní rodinný dům je vyroben technologií sloupkové prefabrikované konstrukce a je navržený v nízkoenergetickém standardu. Místnosti v domě jsou situovány tak, aby celková dispozice a chod domácnosti perfektně fungovaly.

Bungalov 4+kk – cena

Finanční stránka věci zajímá jistě většinu potencionálních zájemců. Cena bungalovu 4+kk ve variantě hrubá stavba je 1.660.000,- Kč, cenu domu na dokončení cenu domu na klíč nalezete zde. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Ovšem důležité je zmínit, že součástí domu není cena za základovou desku. Stavební společnost získala díky své poctivé řemeslné práci spoustu skvělých referencí.

Zaujal vás tento dům? Více informací o bungalovu 4+kk se dozvíte zde.


Seriál Nejoblíbenější domy v Česku

Zaostřeno na rodinné domy, které získaly nejvíce hlasů od našich čtenářů. Kompletní přehled těchto typových domů naleznete v soutěžním katalogu.


Líbil se Vám tento článek? Kupte redakci kávu! Stačí poslat SMS s textem KAFE na číslo 90211. Cena SMS je 39,- Kč. Děkujeme!


Autor:
Kateřina Pospíšilová
Redaktorka Dřevostavitele

Vydáno dne:
28.03.2022

Photocredit: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

4

Mohlo by Vás zajímat:

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Jednou měsíčně dostanete výběr Novinek ze světa dřevostaveb.

E-MAIL
POŠLETE MI JE