HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Rodinný dům 4kk se základovou deskou v ceně? Výhodné řešení zaujalo veřejnost

V tomto případě je konečná cena opravdu konečnou cenou. Nebo se vám alespoň rozpočet na výstavbu nenavýší o půl milionu, který byste museli investovat do základové desky. Z moderního bungalovu se tak stává cenově dostupné bydlení pro čtyřčlennou rodinu. Nemluvě o benefitu v podobě obytného prostoru – z bohaté užitné plochy domu zaujímají více než 80 % plochy obytné pokoje. A co teprve požitek z částečně zastřešené terasy s výhledem do celé zahrady?


Typový dům 4kk
VÍCE FOTOGRAFIÍ V GALERII »
i Foto: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

Bungalov, který zapadne kamkoliv

Rodinný bungalov je střední velikosti s dispozicí 4+kk. Uvnitř je dostatek prostoru pro čtyřčlennou rodinu, přičemž má každý člen zachované své soukromí – manželská ložnice je navržená v pravém křídle, zatímco dva oddělené dětské pokoje v levém křídle domu.

Dřevostavba je postavená sloupkovým konstrukčním systémem (prefabrikace) a má valbovou střechu. Podívejte se na realizace podobných rodinných domů 4+kk, které mají drobné individuální úpravy, ve fotogalerii.

Rodinný dům je navržený pro velké i menší pozemky

Ať už vlastníte velký či malý pozemek, s velikostí zastavěné plochy si nelamte hlavu. Tento typ domku má 114 m2 zastavěné plochy, což je ideální velikost v případě, že chcete mít velkou zahradu bohatou na úrodu. Užitná plocha přitom není ochuzená a vy máte krásných 96 m2 jen pro sebe a své blízké.

Z jedné chodby do všech místností

Už žádné zbytečné chodby. U tohoto bungalovu 4+kk je koncepční řešení podélné centrální chodby optimální a umožňuje oddělený přístup do všech místností. Z celkové užitné plochy pak činí pouhých 7,6 m2.

Bungalov do mírného eLka – dispozice

Hned za zádveřím se v rodinném domě nachází centrální chodba, kterou jsme zmiňovali v odstavci výše. Díky ní se nerušeně dostanete do každého pokoje. Po pravé straně je navržená ložnice. Hned vedle jsou dvoukřídlé dveře do obývacího pokoje propojeného s kuchyní a jídelnou. Z obytné místnosti se také dostanete na venkovní zastřešenou terasu. V levém křídle domu jsou posléze navržené dva dětské pokoje, samostatné WC a koupelna.

🔴 Nejvíc lidí právě čte:

Bungalov 4+kk má ložnice na obou stranách domu. Cena za 110 m2 je více než příznivá

Cena rodinného domu 4+kk

Průměrná cena dřevostavby 4+kk s takto navrženou dispozicí se pohybuje od 2.038.403,- Kč do 4.474.221,- Kč. Další podrobnosti o domě nalezete zde. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Důležité je také zmínit, že součástí ceny je i základová deska.

Zaujal vás tento dům? Kompletní přehled zajímavých rodinných domů s dispozicí 4+kk najdete v katalogu domů.

P.S. Navštivte veletrh vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky, který se uskuteční 5. – 8. března 2024 v Praze. Volnou vstupenku zdarma si můžete stáhnout na tomto odkazu.


Vydáno dne:
30.01.2024

Photocredit: Katalog projektů Dřevostavitele (se souhlasem)

9

Cesta k jejich vysněné dřevostavbě byla strastiplná. Čím vším si museli projít?

Osud jim nachystal nelehkou cestu k vysněnému bydlení. Čím vším si museli projít a jak se jim dnes žije? Přečtěte si příběh plný strastí a neuvěřitelných příhod... Číst více →Lada s Patrikem to nevzdali a dnes bydlí ve svém vysněném bungalovu

Na návštěvě u Lady a Patrika se budete cítit jako doma. Sympatická majitelka bungalovu nám prozradila, jak se její rodině v dřevostavbě žije... Číst více →Rodinný bungalov 5+kk do L pro větší rodinu – cena, půdorys i realizace

Prohlédněte si moderní bungalov s dispozicí 5+kk a jeho elkovým půdorysem na 115 metrech čtverečních... Číst více →Stavět z cihly odmítli a ušetřili tak 1,5 milionu a roční nájem k tomu

Tomáš a Jaroslava toužili po rodinném životě v novém domě se zahradou a přírodou na dosah ruky. Co je přimělo vyměnit cihlový dům za dřevostavbu? A proč se záměrně vyhnuli typovému projektu?.. Číst více →Rodinný dům s garáží překvapil cenou. Do garáže zaparkujete auto i babičku

Rodinný dům se 173 m2 má opravdu strategické rozmístění pokojů. Dispozice patrové dřevostavby nabízí mnoho vychytávek. Lze ji např. upravit podle počtu členů domácnosti nebo také podle velikosti vašeho pozemku... Číst více →Základovou desku postavili bez zkušeností a ušetřili 500 000 Kč. Prozradili postup

„Díky tomu, že jsme stavěli základovku svépomocí, jsme ušetřili 40–50 %,“ popisuje pan Josef v článku... Číst více →