HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Machineshop s.r.o.

Chatky MODERNHUT jsou navrženy z jednotlivých modulů, které lze spojovat nebo mohou fungovat i samostatně. Podle potřeby si navrhnete jakoukoliv velikost chaty. Velikost jednoho modulu je možné postavit i bez ohlášení, jelikož zástavbová plocha má rozměr pod 25 m2.

Machineshop s.r.o.
České mládeže 1003 , 460 06 Liberec 6

Telefon: +420 608 850 224
E-mail: info@modernhut.cz
Web: www.modernhut.cz/
GPS: 50.74574410,15.04190480

navigovat
3.2 z 5

Ověřené recenze firmy Machineshop

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma Machineshop s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Libereckém kraji, zejména pak v okolí obce Liberec.


Kvalitní konstrukce chaty
Moduly jsou tvořeny samonosnou ocelovou konstrukcí, zajišťující dlouhodobou trvanlivost bez nákladné údržby. Zároveň je modul izolován PUR pěnou, která snižuje tepelné ztráty na minimum a zároveň i chatku velice dobře odhluční.

Stavební jednotka (1 modul)
Stavební jednotka chaty je z ocelové konstrukce s PUR zateplením 100mm, vnitřní stěnou ze sádrokartonu a venkovní fasádou (barvu je v základu bílá). Stavební konstrukce je dostatečně pevná, takže jí lze přemístit jeřábem obdobně jako lodní kontejnery. Stavební jednotky lze propojovat mezi sebou dle představivosti zákazníka, lze tak provádět pouze v úhlech 90°. Francouzská okna jsou dvojskla v plastovém rámu. Cena jiného typu je vždy na vyžádání.

Vaše recenze firmy Machineshop s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Dům u Ohře

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb