HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI Pomocník Firmy Domy Poradna Kalkulačky

3AE, s.r.o.

Domy navržené architekty z masivních dřevěných smrkových panelů od výrobce NOVATOP. Nízkoenergetické a pasivní domy s difuzně otevřenou konstrukcí, dokonalou obálkou a nejmodernější technologií vytápění s důrazem na nízké provozní náklady.

3AE, s.r.o.
Vrbova 1427/19, 147 00 Praha 4 – Braník

Telefon: +420774221682
E-mail: team@3ae.cz
Web: www.3ae.cz

3.9 z 5 (10 hlasů)

Fotogalerie firmy 3AE, s.r.o.Činností pokrýváme celý rozsah projektu stavby od architektonického návrhu, přes zpracování projektové dokumentace pro stavební povolení a její projednání se stavebními úřady, až po přípravu a realizaci stavby na klíč. Tyto činnosti provádíme i samostatně. Nebráníme se tomu projekt převzít v jakékoliv fázi. Soustřeďujeme se na nízkoenergetické a pasivní stavby, u kterých je důležitá kvalita projektu a realizace vlastní stavby s důrazem na řešení detailu. Vzhledem k optimalizaci našich výrobních procesů a nákladů jsme schopni zákazníkům nabídnout stavby v příznivých cenových relacích.

Vaše zkušenosti s 3AE, s.r.o.:


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jakou dřevostavbu chcete, a on Vám poradí, které firmy takové domy staví.


SPUSTIT POMOCNÍKA

RD Drahkov u Teplic

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb

Chci hlasovat »

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL