HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

AKTIVNÍ stavby, s.r.o.

Výstavba nízkoenergetických rodinných domů a dřevostaveb. Zastřešování sportovních a výrobních areálů.

AKTIVNÍ stavby, s.r.o.
Mírové náměstí 6, 466 01 Jablonec nad Nisou

Telefon: +420602354524
E-mail: info@aktivni-stavby.cz
Web: www.aktivni-stavby.cz
GPS: 50.72496320,15.17069740

navigovat
3.8 z 5

Ověřené recenze firmy AKTIVNÍ stavby, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma AKTIVNÍ stavby, s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Libereckém kraji, zejména pak v okolí obce Jablonec nad Nisou.


Společnost Aktivní stavby s.r.o. je stavební firmou, která se zabývá výstavbou rodinných domů, staveb bytové a občanské vybavenosti, průmyslových a zemědělských hal, objektů pro sport a stavěním střešních konstrukcí.

V rámci obchodního zastoupení německé firmy HAAS - Fertigbau zajištujeme dodávky a montáže nízkoenergetických vícepodlažních bytových domů a rodinných domů, dále ve spolupráci s firmou HOCO - Bauelemente zajišťujeme výrobu a dodávku včetně montáží plastových nebo dřevěných oken a vstupních vchodových dveří a dvouvrstvých dřevěných parket HOCO.

Společnost Aktivní stavby s.r.o patří mezi přední dodavatele dřevěných stavebních konstrukcí s dlouhodobými zkušenostmi. Řadu let realizujeme dřevěné konstrukční systémy všech velikostí. Od dílů ve formě klasických tesařských masivních konstrukcí, příhradových konstrukcí až po dodávku a montáž výrobků Hi-Tech - lepené lamelové konstrukce - vždy s označením pečetí kvality.

Vaše recenze firmy AKTIVNÍ stavby, s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

KUBIS 632

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb