HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

ALFAHAUS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu nízkoenergetických a pasivních montovaných dřevostaveb v difuzně otevřených i v difuzně uzavřených stavebních systémech. Jednotlivé domy projektujeme na míru dle individuálních požadavků zákazníků. Nabízíme také projektové domy řady KLASIK a EKONOMY.

ALFAHAUS, s.r.o.

Na Vápenkách 453, 391 55 Chýnov, CZ

Telefon: +420381210863
E-mail: info@alfahaus.cz
Web: www.alfahaus.cz
GPS: 49.41608790,14.81084360

navigovat
4.1 z 5

Zkušenosti s firmou ALFAHAUS, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma ALFAHAUS, s.r.o. sídlí v obci Tábor a nejčastěji staví dřevostavby v Jihočeském kraji.Tato firma je členem Asociace dodavatelů montovaných domů.Společnost Alfahaus je ryze českou společností, která se specializuje na výrobu nízkoenergetických dřevostaveb a montovaných domů. Zaměřujeme se na výstavbu rodinných a bytových domů, nástaveb, rekreačních objektů nebo komerčních staveb.

Jednotlivé stavby projektujeme na míru dle individuálních požadavků zákazníků. Tím dosahujeme špičkového poměru mezi užitnou hodnotou a vlastní cenou domu. Naším cílem je individuální přístup k potřebám a přáním zákazníka vedoucí k jeho maximální spokojenosti. Na základě přání klientů také nabízíme designové typové domy řady KLASIK a úspornější typové domy řady EKONOMY. ALFAHAUS vyrábí montované domy na bázi lehké prefabrikace dřeva v systému nejmodernější certifikované technologii, která zásadně převyšuje nejnáročnější požadavky evropské unie.

Domy realizujeme jak v difuzně uzavřených, tak v difuzně otevřených stavebních systémech a vždy v nízkoenergetickém či pasivním standardu. Velkou výhodou je výroba ve vlastním výrobním závodě za stálých klimatických podmínek, s důrazem na dodržování technologických postupů.

Jednotlivé stavební práce jsou prováděny odborně zaškolenými profesními pracovníky. Veškeré výrobní a montážní procesy jsou pravidelně kontrolovány nezávislou certifikační autoritou. Tím je zaručena vysoká kvalita námi realizovaných staveb.


Reference postavených domů ALFAHAUS, s.r.o.

Prohlědněte si některé z domů, které tato firma postavila.


Katalog domů ALFAHAUS, s.r.o.

Kliknutím na dům v katalogu zjistíte detailní specifikaci i cenu.

Vaše zkušenosti s firmou ALFAHAUS, s.r.o. :


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů