HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

ALFAHAUS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu nízkoenergetických a pasivních montovaných dřevostaveb. Jednotlivé domy projektujeme na míru dle individuálních požadavků zákazníků. Nabízíme také projektové domy řady KLASIK a EKONOMY.

ALFAHAUS, s.r.o.
Na Vápenkách 453, 391 55 Chýnov

Telefon: +420381210863
E-mail: info@alfahaus.cz
Web: www.alfahaus.cz
GPS: 49.41608790,14.81084360

navigovat
3.9 z 5

Ověřené recenze firmy ALFAHAUS, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma ALFAHAUS, s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Jihočeském kraji, zejména pak v okolí obce Tábor.


Tato firma splňuje přísné požadavky certifikace Dokument národní kvality, která prověřuje celý proces návrhu i realizace stavby.ALFAHAUS je společnost, která se specializuje na výrobu nízkoenergetických dřevostaveb mezi které se řadí montované domy, rodinné domy, bytové domy, nástavby a komerční stavby. Jednotlivé stavby projektujeme na míru dle individuálních požadavků zákazníků. Tím dosahujeme špičkového poměru mezi užitnou hodnotou a vlastní cenou domu. Naším cílem je individuální přístup k potřebám a přáním zákazníka vedoucí k jeho maximální spokojenosti.Na základě přání klientů také nabízíme designové typové domy řady KLASIK a úspornější typové domy řady EKONOMY.

Společnost ALFAHAUS vyrábí montované domy na bázi lehké prefabrikace dřeva v systému nejmodernější certifikované technologii, která zásadně převyšuje nejnáročnější požadavky evropské unie.
Naše stavby se vyznačují nadstandardně tepelně-izolačními vlastnostmi. Energetické ztráty domu jsou vysoko nad požadavky ČSN, což znamená nízké náklady na spotřebu energií. Výsledná ekonomika stavby je na nejvyšší úrovni.


Reference postavených domů ALFAHAUS, s.r.o.ZOBRAZIT DETAIL


ZOBRAZIT DETAIL

Katalog domů ALFAHAUS, s.r.o.

KLasik 148


VÍCE INFO
Ekonomy 103


VÍCE INFO

Vaše recenze firmy ALFAHAUS, s.r.o. :


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

DIMENZE 96

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb