HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI Pomocník Firmy Domy Projekty Kalkulačky

ALFAHAUS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu nízkoenergetických a pasivních montovaných dřevostaveb. Jednotlivé domy projektujeme na míru dle individuálních požadavků zákazníků. Nabízíme také projektové domy řady KLASIK a EKONOMY.

ALFAHAUS, s.r.o.
Na Vápenkách 453, 391 55 Chýnov

Telefon: +420381210863
E-mail: info@alfahaus.cz
Web: www.alfahaus.cz

4.1 z 5 (21 hlasů)

Fotogalerie firmy ALFAHAUS, s.r.o.


Stavby v soutěžní galerii 100 DřevostavebZOBRAZIT DETAIL

ALFAHAUS je společnost, která se specializuje na výrobu nízkoenergetických dřevostaveb mezi které se řadí montované domy, rodinné domy, bytové domy, nástavby a komerční stavby. Jednotlivé stavby projektujeme na míru dle individuálních požadavků zákazníků. Tím dosahujeme špičkového poměru mezi užitnou hodnotou a vlastní cenou domu. Naším cílem je individuální přístup k potřebám a přáním zákazníka vedoucí k jeho maximální spokojenosti.Na základě přání klientů také nabízíme designové typové domy řady KLASIK a úspornější typové domy řady EKONOMY. Společnost ALFAHAUS vyrábí montované domy na bázi lehké prefabrikace dřeva v systému nejmodernější certifikované technologii, která zásadně převyšuje nejnáročnější požadavky evropské unie. Naše stavby se vyznačují nadstandardně tepelně-izolačními vlastnostmi. Energetické ztráty domu jsou vysoko nad požadavky ČSN, což znamená nízké náklady na spotřebu energií. Výsledná ekonomika stavby je na nejvyšší úrovni.

Vaše zkušenosti s ALFAHAUS, s.r.o. :


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Roubenka na horách

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb

Chci hlasovat »

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL