HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

ALFAHAUS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu nízkoenergetických a pasivních montovaných dřevostaveb. Jednotlivé domy projektujeme na míru dle individuálních požadavků zákazníků. Nabízíme také projektové domy řady KLASIK a EKONOMY.

ALFAHAUS, s.r.o.
Na Vápenkách 453, 391 55 Chýnov

Telefon: +420381210863
E-mail: info@alfahaus.cz
Web: www.alfahaus.cz

3.6 z 5

Fotogalerie firmy ALFAHAUS, s.r.o.


Tato firma je členem Asociace dodavatelů montovaných domů, jejíž základním úkolem je zabezpečení kvality staveb na bázi dřeva prostřednictvím certifikace dle Dokumentu národní kvality.ALFAHAUS je společnost, která se specializuje na výrobu nízkoenergetických dřevostaveb mezi které se řadí montované domy, rodinné domy, bytové domy, nástavby a komerční stavby. Jednotlivé stavby projektujeme na míru dle individuálních požadavků zákazníků. Tím dosahujeme špičkového poměru mezi užitnou hodnotou a vlastní cenou domu. Naším cílem je individuální přístup k potřebám a přáním zákazníka vedoucí k jeho maximální spokojenosti.Na základě přání klientů také nabízíme designové typové domy řady KLASIK a úspornější typové domy řady EKONOMY.

Společnost ALFAHAUS vyrábí montované domy na bázi lehké prefabrikace dřeva v systému nejmodernější certifikované technologii, která zásadně převyšuje nejnáročnější požadavky evropské unie.
Naše stavby se vyznačují nadstandardně tepelně-izolačními vlastnostmi. Energetické ztráty domu jsou vysoko nad požadavky ČSN, což znamená nízké náklady na spotřebu energií. Výsledná ekonomika stavby je na nejvyšší úrovni.


Stavby v soutěžní galerii 100 DřevostavebZOBRAZIT DETAIL


ZOBRAZIT DETAIL

Projekty domů firmy ALFAHAUS, s.r.o.VÍCE INFO


VÍCE INFO

Vaše zkušenosti s ALFAHAUS, s.r.o. :


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL