HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

ALFAHAUS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu nízkoenergetických a pasivních montovaných dřevostaveb v difuzně otevřených i v difuzně uzavřených stavebních systémech. Jednotlivé domy projektujeme na míru dle individuálních požadavků zákazníků. Nabízíme také projektové domy řady KLASIK a EKONOMY.

ALFAHAUS, s.r.o.
Na Vápenkách 453, 391 55 Chýnov

Telefon: +420381210863
E-mail: info@alfahaus.cz
Web: www.alfahaus.cz
GPS: 49.41608790,14.81084360

navigovat
4.1 z 5

Ověřené recenze firmy ALFAHAUS, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma ALFAHAUS, s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Jihočeském kraji, zejména pak v okolí obce Tábor.Tato firma splňuje přísné požadavky certifikace Dokument národní kvality, která prověřuje celý proces návrhu i realizace stavby.Společnost Alfahaus je ryze českou společností, která se specializuje na výrobu nízkoenergetických dřevostaveb a montovaných domů. Zaměřujeme se na výstavbu rodinných a bytových domů, nástaveb, rekreačních objektů nebo komerčních staveb.

Jednotlivé stavby projektujeme na míru dle individuálních požadavků zákazníků. Tím dosahujeme špičkového poměru mezi užitnou hodnotou a vlastní cenou domu. Naším cílem je individuální přístup k potřebám a přáním zákazníka vedoucí k jeho maximální spokojenosti. Na základě přání klientů také nabízíme designové typové domy řady KLASIK a úspornější typové domy řady EKONOMY. ALFAHAUS vyrábí montované domy na bázi lehké prefabrikace dřeva v systému nejmodernější certifikované technologii, která zásadně převyšuje nejnáročnější požadavky evropské unie.

Domy realizujeme jak v difuzně uzavřených, tak v difuzně otevřených stavebních systémech a vždy v nízkoenergetickém či pasivním standardu. Velkou výhodou je výroba ve vlastním výrobním závodě za stálých klimatických podmínek, s důrazem na dodržování technologických postupů.

Jednotlivé stavební práce jsou prováděny odborně zaškolenými profesními pracovníky. Veškeré výrobní a montážní procesy jsou pravidelně kontrolovány nezávislou certifikační autoritou. Tím je zaručena vysoká kvalita námi realizovaných staveb.


Reference postavených domů ALFAHAUS, s.r.o.ZOBRAZIT DETAIL


ZOBRAZIT DETAIL


ZOBRAZIT DETAIL


ZOBRAZIT DETAIL

Vaše recenze firmy ALFAHAUS, s.r.o. :


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA