HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Bajulus s.r.o.

Firma se zabývá výhradně výstavbou dřevostaveb. Dřevostavby provádíme nejen tzv. „Na klíč\", ale i v různých stupních rozestavěnosti.

Bajulus s.r.o.
Družstevní 1, 683 35 Letonice

Telefon: +420515539334
E-mail: info@bajulus.cz
Web: www.bajulus.cz

3.4 z 5

Fotogalerie firmy Bajulus s.r.o.

Firma Bajulus s.r.o. zatím nedodala žádné reference


Firma vznikla již v roce 1996 a od svého vzniku se zabývá výhradně výstavbou dřevostaveb. Za dobu své existence máme za sebou desítky úspěšných realizací rodinných domů po celé České republice. Dřevostavby provádíme nejen tzv. „Na klíč", ale i v různých stupních rozestavěnosti.
Rodinné domy stavíme jak individuální, tak typové z vlastního katalogu. Konstrukce našich domů splňují požadavky na nízkoenergetický standard již v základním provedení. Pro náročnější klienty nabízíme výstavbu v pasivním standardu nebo ve skladbách dle požadavku konkrétního projektu.
Samozřejmostí je vlastní certifikovaná výroba s projekčním zázemím a také možnost bezplatných dispozičních a architektonických úprav katalogových domů.
To vše nabízíme ve vysoké kvalitě provedení s důrazem na řešení konstrukčních detailů a
energeticko ekonomickou optimalizaci návrhu. Naší předností je individuální přístup ke každému zákazníkovi, rychlost a kvalita výstavby, o které se můžete přesvědčit v našich referenčních a rozestavěných domech.

Vaše zkušenosti s Bajulus s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Bungalov Planum

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb

Chci hlasovat »

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL