HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

CELET s.r.o.

Vyrábíme a stavíme nízkoenergetické domy v certifikovaném systému DIFFUWALL. Kvalitní a krásné stavby na www.celet.cz. S přáním příjemného dne Váš Celet

CELET s.r.o.
U nemocnice 894, 377 01 Jindřichův Hradec III

Telefon: +420733745416
E-mail: volavkova@celet.cz
Web: www.celet.cz
GPS: 49.13792060,15.00298690

navigovat
4.1 z 5

Ověřené reference firmy CELET s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma CELET s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Jihočeském kraji, zejména pak v okolí obce Jindřichův Hradec.


Naše firma oslavila šestnácté narozeniny.
Během těch let se toho ve firmě událo hodně. Začátky firmy nebyly lehké, vzhledem k tomu, že dřevostavby v té době nebyly v naši zemi příliš populární, ale CELET nic nevzdal a pokračoval ve své práci. Postupem času se začala firma rozvíjet a rozrostla se o nové členy "posádky".

Velkým krokem bylo dostat pod svá křídla výrobní závod v Nové Včelnici. Podařilo se :-), firma areál koupila a dnes již můžeme výrobu plně přizpůsobit vašim požadavkům.
Začali jsme disponovat v průběhu své existence i vlastní projekční kanceláří, nejenže vytvoříme projekty podle vašich představ, ale pomůžeme vám s vyřizováním dokumentů pro stavbu a krůček po krůčku jdeme s vámi.

Co nám přinesl rok zpět? Rozšířili jsme povědomí o naší firmě, pořádáme více výstav a snažíme se o vyšší komunikaci s okolním světem.
Jsme hrdi na to, že umíme vytvořit kvalitní a krásné domovy, jsme tu pro Vás.

Jsme držiteli licence certifikovaného a patentovaného systému Diffuwall společnosti Insowool. Právě to nás zařadilo technologicky ke špičce v oboru dřevostaveb.

Sázka na vyspělé ekologické řešení a neméně důležitý osobní přístup k našim klientům bylo trefou do černého. Společnosti CELET s.r.o. se stala respektovaným a úspěšným hráčem na trhu dřevostaveb.Vaše recenze firmy CELET s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Atypický dům Plzeň

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb