HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Certiko s.r.o.

Hlavním programem společnosti je výstavba montovaných, nízkoenergetických dřevěných staveb všeho druhu, se zaměřením na atypickou výstavbu na přání. Můžeme nabídnou letité zkušenosti z praxe a více než 200 postavených staveb. Naše zásada je odveden

Certiko s.r.o.
Kostelec na Hané 875, 798 41 Kostelec na Hané

Telefon: +420776111411
E-mail: info@certiko.cz
Web: www.certiko.cz
GPS: 49.51397810,17.05824630

navigovat
4.1 z 5

Ověřené recenze firmy Certiko s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma Certiko s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Olomouckém kraji, zejména pak v okolí obce Prostějov.


Firma CERTIKO s.r.o. působí na českém a slovenském, v minulosti na německém trhu montovaných dřevěných domů od roku 2001, s návazností na tradici činnosti v oboru od roku 1999.
Hlavním programem firmy CERTIKO s.r.o. je výroba a výstavba nízkoenergetických montovaných dřevěných domů i průmyslových staveb na bázi dřevostavby. Naše domy splňují veškeré parametry požadované jak na statiku a požární řešení, ale i na akustiku. Nestavíme dle jednoho modelu statiky, každá stavba je posuzována samostatně, včetně oblasti výstavby.
V testech neprůvzdušnosti a termosnímkování, námi postavené domy vžda procházejí bez problémů s vynikajícími výsledky.
Naši potencionální zákazníci si mohou na vlastní oči (po telefonické domluvě) prohlédnout některý z ukázkových nebo rozestavěných rodinných domů.Vaše recenze firmy Certiko s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVA 86

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb