HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Certiko s.r.o.

Hlavním programem společnosti je výstavba montovaných, nízkoenergetických dřevěných staveb všeho druhu, se zaměřením na atypickou výstavbu na přání. Můžeme nabídnou letité zkušenosti z praxe a více než 200 postavených staveb. Naše zásada je odveden

Certiko s.r.o.
Kostelec na Hané 875, 798 41 Kostelec na Hané

Telefon: +420776111411
E-mail: info@certiko.cz
Web: www.certiko.cz
GPS: 49.51397810,17.05824630

navigovat
4 z 5

Ověřené recenze firmy Certiko s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma Certiko s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Olomouckém kraji, zejména pak v okolí obce Prostějov.


Firma CERTIKO s.r.o. působí na českém a slovenském, v minulosti na německém trhu montovaných dřevěných domů od roku 2001, s návazností na tradici činnosti v oboru od roku 1999.
Hlavním programem firmy CERTIKO s.r.o. je výroba a výstavba nízkoenergetických montovaných dřevěných domů i průmyslových staveb na bázi dřevostavby. Naše domy splňují veškeré parametry požadované jak na statiku a požární řešení, ale i na akustiku. Nestavíme dle jednoho modelu statiky, každá stavba je posuzována samostatně, včetně oblasti výstavby.
V testech neprůvzdušnosti a termosnímkování, námi postavené domy vžda procházejí bez problémů s vynikajícími výsledky.
Naši potencionální zákazníci si mohou na vlastní oči (po telefonické domluvě) prohlédnout některý z ukázkových nebo rozestavěných rodinných domů.Vaše recenze firmy Certiko s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

JEŽEK

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb