HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Czech Pan, s.r.o.

CZECH PAN, s.r.o. je výrobcem univerzálního sendvičového systému suché výstavby K-KONTROL® a lepených dřevěných nosníků I-OSB™. Naše dřevostavby jsou kvalitní, rychlé, přesné, ekologicky a energeticky úsporné. Stavíme nejen typové rodinné domy, ale i individuální stavby.

Czech Pan, s.r.o.

Československých letců 786 , 407 47 Varnsdorf, CZ

Telefon: +420412384915
E-mail: info@czechpan.cz
Web: www.czechpan.cz
GPS: 50.89588640,14.62020630

navigovat
4.1 z 5

Zkušenosti s firmou Czech Pan, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma Czech Pan, s.r.o. sídlí v obci Varnsdorf a nejčastěji staví dřevostavby v Ústeckém kraji.Tato firma je členem Asociace dodavatelů montovaných domů.RYCHLÉ STAVBY S EKOLOGICKÝM SRDCEM Chcete stavět rychle a přitom moderně, účelně, energeticky a podle všech platných norem? Pak jste na společnost CZECH PAN narazili naprosto správně. CZECH PAN vyrábí v České republice ojedinělý univerzální sendvičový stavební systém suché výstavby K-KONTROL® a lepené dřevěné nosníky I-OSB™. Může tak nabídnout vše, co potřebujete pro konstrukce stěn, stropů i střech rodinných i bytových domů, sportovních hal, administrativních či obchodních budov, ubytovacích i rekreačních objektů, chat či průmyslových objektů. Konstrukce přitom mohou být tzv. difúzně uzavřené nebo otevřené. Kromě standardních formátů a délek zajistíme i atypické výrobky, a to jak v systému K-KONTROL®, tak i dřevěných nosníků I-OSB™.

Obchodním partnerům nabízí CZECH PAN zpracování projektu, statické posouzení, spolehlivý servis a profesionální péči, odborné poradenství a pružnou realizaci požadavků. Společnost CZECH PAN byla založena roku 1998 ve Varnsdorfu a v oblasti výstavby montovaných nízkoenergetických i pasivních staveb patří k žádaným na domácím i zahraničním trhu. Za dobu své existence realizovala více než 1000 objektů. Z českých sendvičových panelů K-KONTROL® byla v roce 2006 postavena i první česká polární stanice v Antarktidě. Právě tato stavba potvrdila nejen, že objekty ze systému K-KONTROL® vydrží jakkoli náročné podmínky, ale i to, jak jednoduché je jejich použití. Jeden standardní panel totiž unesou pouze dva muži. A stejné je to i v případě jednoho běžného nosníku I-OSB™.


Reference postavených domů Czech Pan, s.r.o.

Prohlědněte si některé z domů, které tato firma postavila.


Katalog domů Czech Pan, s.r.o.

Kliknutím na dům v katalogu zjistíte detailní specifikaci i cenu.

Vaše zkušenosti s firmou Czech Pan, s.r.o.:


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů