HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Domesi s.r.o.

Realizační firma Domesi vznikla z potřeby architektů z atelieru Prodesi dotahovat návrhy do zdárného konce. Dřevostavby Domesi jsou jedinečnou kombinací architektury, designu, energetické úspornosti a moderní stavební technologie.

Domesi s.r.o.

Husitská 36, 130 00 Praha, CZ

Telefon: +420283853424
E-mail: dch@prodesi.cz
Web: www.domesi.cz
GPS: 50.08677060,14.44530100

navigovat
4 z 5

Zkušenosti s firmou Domesi s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma Domesi s.r.o. sídlí v obci Praha a nejčastěji staví dřevostavby v Praze.


Architekti Pavel Horák a Václav Zahradníček založili společný ateliér Prodesi, který se specializuje výhradně na dřevostavby, v roce 2002. Z potřeby dotahovat vše do zdárného konce založili o 3 roky později společnost Domesi, která jejich projekty realizuje. Obě firmy jsou společně klientům partnerem od zajištění stavebního povolení, až po předání klíčů od nového domu. Na svém kontě mají přes dvě stovky realizovaných staveb ze dřeva, a to jak rodinných domů dle individuálních návrhů, dřevostaveb na klíč, ale i moderních veřejných budov. Projekty a realizace Prodesi/ Domesi jsou pozitivně vnímány jak odbornou, tak laickou veřejností. Získali už řadu tuzemských i zahraničních ocenění (například 3x Big See Awards ve slovinské Lublani, či Dřevěnou stavbu roku 2020 v kategorii Moderní stavby za realizaci mateřské školy ve Všetatech). Architekti pravidelně přednáší o problematice dřevostaveb na univerzitách, odborných školách a veletrzích, publikují články o novinkách v oboru v odborné literatuře a pořádají Salon dřevostaveb - unikátní přehlídku moderní architektury ze dřeva, která představuje ty nejlepší stavby, které za poslední rok vznikly.

Katalog domů Domesi s.r.o.

Kliknutím na dům v katalogu zjistíte detailní specifikaci i cenu.

Vaše zkušenosti s firmou Domesi s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů