HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Domky CZ v.o.s.

Společnost Domky CZ s.r.o. se zabývá výstavbou zděných domů a dřevostaveb na území celé České republiky a pomohla vybudovat domovy již několika stovkám spokojených zákazníků. Domy Vám rádi postavíme na klíč, nebo Vám pomůžeme se stavbou svépomocí.

Domky CZ v.o.s.

Žatecká 1171, 434 01 Most, CZ

Telefon: 725 293 583
E-mail: prodej@domkycz.cz
Web: www.levnedomky.cz
GPS: 50.49444540,13.62725390

navigovat
3.8 z 5

Zkušenosti s firmou Domky CZ v.o.s.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma Domky CZ v.o.s. sídlí v obci Most a nejčastěji staví dřevostavby v Ústeckém kraji.


Naše společnost byla založena v roce 2003 a zpočátku působila pouze v regionu severozápadních Čech. V současné době realizujeme výstavbu již v celé České republice a postupně budujeme síť našich poboček tak, abychom byli co nejblíže našim zákazníkům.

Již od počátku se specializujeme na oblast výstavby rodinných domů a jako jedni z prvních jsme přivedli na náš trh v Evropě hojně využívanou a prověřenou technologii výstavby rodinných domů z betonových skořepinových tvárnic. V této technologii výstavby, která kombinuje výhody zděných staveb (pevnost) a dřevostaveb (nízká energetická náročnost), jsme se stali specialisty a lídry na našem trhu. Našim zákazníkům nabízíme i další nejvíce používané technologie výstavby rodinných domů, a to z betonového a pórobetonového zdiva.

Pro zájemce o ekologické a zdravé bydlení jsme naši nabídku rozšířili o výstavbu difúzně otevřené ekologické dřevostavby, a to jak dřevostavby na klíč, tak i dřevostavby svépomocí.

Rodinné domy stavíme s vědomím, že našim zákazníkům pomáháme budovat jejich domovy, do kterých vkládají své sny a naděje o spokojeném a šťastném životě. My stojíme v tomto jejich úsilí na samém počátku a všichni v naší společnosti mají jediný cíl, pomoci ze všech svých sil tyto sny o spokojeném a šťastném domově čestným přístupem a kvalitou odvedené práce při stavbě zrealizovat.

Katalog domů Domky CZ v.o.s.

Kliknutím na dům v katalogu zjistíte detailní specifikaci i cenu.

Vaše zkušenosti s firmou Domky CZ v.o.s.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů