DOMOV MJ s.r.o.
HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

DOMOV MJ s.r.o.

Společnost se zabývá zajištěním realizací nízkoenergetických dřevostaveb na klíč.

DOMOV MJ s.r.o.
M.J.Husa 452/10, 434 01 Most

Telefon: +420603717878
E-mail: domovmj@centrum.cz
Web: www.reality-domovmj.cz/domy
GPS: 50.48902120,13.65206470

navigovat
3.7 z 5

Ověřené recenze firmy DOMOV MJ s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma DOMOV MJ s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Ústeckém kraji, zejména pak v okolí obce Most.


Od roku 1993 jsme se zabývali finančním poradenstvím pro velkou společnost působící na českém trhu. V roce 2002 došlo k osamostatnění a založení společností DOMOV MJ . Důraz byl kladen především na kvalitu poskytovaných služeb a profesionální přístup ke klientům.

Protože stále rostla poptávka našich klientů po výstavbě rodinných domů, chtěli jsme navázat spolupráci se stavební společností, která by byla schopná pro naše klienty stavět. Při výběru spolupracující společnosti jsme kladli důraz na rozumnou cenu, kvalitu poskytovaných služeb a přístup ke klientovi.

Toto vše vyústilo nakonec ke spolupráci ,kde se spojily nejen naše zkušenosti a dovednosti získané letitou praxí, ale především odborné znalosti majitele stavební firmy ve výstavbě dřevostaveb, který se samotnou výstavbou zabýval již více jak 5 let. Praxi získával při výstavbě dřevodomů v Kanadě i USA.

Dnes je za námi vidět kus poctivé práce ve výstavbě domů a spokojených klientů. Dnes zajišťujeme výstavbu domků po celé ČR za stejné ceny . Nemáme žádné více práce či více náklady, naše ceny jsou pevné a dané dle položkového rozpočtu.

Pro klienty děláme dny otevřených dveří přímo na stavbách a vždy u každé etapy za asistence našeho pana rozpočtáře i pana projektanta.

A k těmto domům vyřizujeme i financování, tyto domy neumí v ČR financovat každá banka.Vaše recenze firmy DOMOV MJ s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Srub Velké Meziříčí

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb