HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Domy a střechy s.r.o.

Provádíme stavby nízkoenergetických domů a dřevostaveb včetně rekonstrukcí. Vyrábíme přístřešky i pergoly.

Domy a střechy s.r.o.
Císařská 44, 741 01 Nový Jičín

Telefon: +420556706320
E-mail: domyastrechy@seznam.cz
Web: www.domyastrechy.cz
GPS: 49.58367390,17.98945720

navigovat
4.1 z 5

Ověřené reference firmy Domy a střechy s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma Domy a střechy s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Moravskoslezském kraji, zejména pak v okolí obce Nový Jičín.


Společnost Domy a střechy s.r.o. působí na českém trhu od roku 2005.

Hlavní činností společnosti je stavební výroba, zaměřená na realizaci kompletních staveb nebo jejich částí (domy - střechy). Další činnosti společnosti (pila - výroba řeziva, výroba dřevěných valašských a alpských šindelů, stolárna, klempířské a tesařské práce) jsou začleněny do celkové koncepce činnosti společnosti.

Zaváděním nových technologií a materiálů do klasických stavebních postupů, klademe důraz na energetické úspory vytápěných objektů a s tím spojenou i ochranu a zlepšení životního prostředí.

Podnikatelská činnost vychází z dlouholetých odborných zkušeností řídícího managementu a vysokém profesním přístupu jednotlivých pracovníků zúčastněných na prováděných stavebních akcích.

Našim cílem je kvalitní příprava, dokonale a odborně provedená práce, důsledná kontrola a seriózní přístup k investorovi.

V roce 2009 jsme se naplno zapojili do prosazování projektu EUROPANEL SYSTEMS, který se svou jedinečností a jednoduchostí stává alternativou pro výstavbu nízkoenergetických staveb. Systém má skvělé tepelně izolační vlastnosti a překračuje požadavky pro stavbu nízkoenergetických domů.

Vaše recenze firmy Domy a střechy s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Atypický dům Plzeň

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb