HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

DomyCube s.r.o.

Nabízíme modulové domy k celoročnímu bydlení s variabilním vnitřním i vnějším uspořádáním. Nejčastější typy: 10 x4 metry, 12 x4 metry a dům s uspořádáním do L.

DomyCube s.r.o.
Letiště 422, 503 41 Věkoše, Hradec Králové

Telefon: +420 602 722 996
E-mail: info@dostupne-stavby.cz
Web: www.domycube.cz
GPS: 50.24104230,15.83736710

navigovat
4.3 z 5

Ověřené reference firmy DomyCube

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma DomyCube s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Královehradeckém kraji, zejména pak v okolí obce Hradec Králové.


Stavba domu, nebo spíše vytvářet domov, je jeden z nejdůležitějších milníků v životě člověka. Díky tomuto vedeme se zákazníkem dialog o jeho představách a přáních. Vše se pak snažíme promítnout do půdorysu a vizualizaci domu tak, aby v co největší míře odpovídalo právě jeho představám a hlídáme, aby nebyla narušena funkčnost domu a nesnížen komfort na osobní místo. Popřípadě podobné řešení, které nijak nezmění kritéria domu se statusem – luxusní.
Naše firma nikdy netlačí zákazníka ke kompromisu, třeba z důvodu ceny, ale ukazujeme možnosti, které neznal, ale jsou plnou alternativou k jeho požadavkům. U domu na míru je třeba počítat s tvorbou projektové dokumentace a stavebním řízením. Projektovou dokumentaci a statiku je možné řešit s námi a samotné inženýrské sítě, včetně zařizování stavebního povolení preferujeme, aby zákazník řešil s projektantem blízko jeho bydlišti a znalým zdejších poměrů a stavebního úřadu.
Máme rádi stavění domů na míru, protože tím někomu plníme sny!

Vaše recenze firmy DomyCube s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Atypický dům Plzeň

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb