HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

DřevArt, s.r.o.

Naše firma se zabývá především a nejraději výstavbou sloupkových dřevostaveb s izolací ze slaměných balíků a hliněnými omítkami.

DřevArt, s.r.o.
174, 679 15 Lipovec

Telefon: +420603350026
E-mail: drevart@drevart.cz
Web: www.drevart.cz

4.3 z 5 (6 hlasů)

Fotogalerie firmy DřevArt, s.r.o.


Zabýváme se především realizací montovaných dřevostaveb rámových konstrukcí. Kromě novostaveb provádíme také běžné tesařské a pokrývačské práce.

Firma vznikla počátkem roku 2010. Svou činností tak navázala na předešlé řemeslné práce zakladatele firmy. Naše společnost sídlí v krajině Moravského krasu v obci Lipovec.

Své kořeny má v dlouholeté činnosti v oblasti výroby srubových, roubených a rámovaných konstrukcí u renomovaných výrobců v ČR. Po získání potřebných zkušeností a zručnosti již nechybělo mnoho, abychom se vydali vlastním směrem a obohatili naši zemi o kvalitně a kreativně provedené stavby.

Naší motivací je však budovat domy zdravé. Vzhledem k výrazným posunům ve smýšlení lidí o kvalitě vlastního bydlení jsme se rozhodli provádět co možná nejvíce staveb se zaměřením na využívání přírodních materiálů bez škodlivých látek. Takové stavby a konstrukce se snažíme nabízet a ke spokojenosti zákazníků je především odborně realizovat.

V současné době se na našem trhu začíná objevovat více výrobců a distributorů ekologických a zdraví prospěšných výrobků z obnovitelných surovin a tím nám usnadňují jejich dostupnost a použití v konkrétních projektech. Mezi ně patří především možnosti volby přírodní izolace, opláštění stavby či vnitřních a venkovních hliněných omítek.

Vaše zkušenosti s DřevArt, s.r.o.:


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL