HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

DřevArt, s.r.o.

Naše firma se zabývá především a nejraději výstavbou sloupkových dřevostaveb s izolací ze slaměných balíků a hliněnými omítkami.

DřevArt, s.r.o.

174, 679 15 Lipovec, CZ

Telefon: +420603350026
E-mail: drevart@drevart.cz
Web: www.drevart.cz
GPS: 49.39211490,16.79588220

navigovat
4.1 z 5

Zkušenosti s firmou DřevArt, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma DřevArt, s.r.o. sídlí v obci Blansko a nejčastěji staví dřevostavby v Jihomoravském kraji.


Zabýváme se především realizací montovaných dřevostaveb rámových konstrukcí. Kromě novostaveb provádíme také běžné tesařské a pokrývačské práce.

Firma vznikla počátkem roku 2010. Svou činností tak navázala na předešlé řemeslné práce zakladatele firmy. Naše společnost sídlí v krajině Moravského krasu v obci Lipovec.

Své kořeny má v dlouholeté činnosti v oblasti výroby srubových, roubených a rámovaných konstrukcí u renomovaných výrobců v ČR. Po získání potřebných zkušeností a zručnosti již nechybělo mnoho, abychom se vydali vlastním směrem a obohatili naši zemi o kvalitně a kreativně provedené stavby.

Naší motivací je však budovat domy zdravé. Vzhledem k výrazným posunům ve smýšlení lidí o kvalitě vlastního bydlení jsme se rozhodli provádět co možná nejvíce staveb se zaměřením na využívání přírodních materiálů bez škodlivých látek. Takové stavby a konstrukce se snažíme nabízet a ke spokojenosti zákazníků je především odborně realizovat.

V současné době se na našem trhu začíná objevovat více výrobců a distributorů ekologických a zdraví prospěšných výrobků z obnovitelných surovin a tím nám usnadňují jejich dostupnost a použití v konkrétních projektech. Mezi ně patří především možnosti volby přírodní izolace, opláštění stavby či vnitřních a venkovních hliněných omítek.

Vaše zkušenosti s firmou DřevArt, s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů