HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

DŘEVĚNÉ ECO STAVBY, s.r.o.

Nabízíme dřevostavby srubů a dřevěných rodinných roubených domů a chat.Stavbu můžeme realizovat od hrubé stavby až po stavbu na klíč.

DŘEVĚNÉ ECO STAVBY, s.r.o.
Haklovy dvory 2185 , 370 05 České Budějovice 2

Telefon: +420723041634
E-mail: info@ecostavby.cz
Web: www.ecostavby.cz
GPS: 48.99312900,14.41210370

navigovat
3.8 z 5

Ověřené recenze firmy DŘEVĚNÉ ECO STAVBY, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma DŘEVĚNÉ ECO STAVBY, s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Jihočeském kraji, zejména pak v okolí obce České Budějovice.


Společnost ECOSTAVBY s.r.o. je výrobcem a dodavatelem zejména dřevěných rodinných domů, chat, zahradních domků a pergol. Stavíme jak hrubé stavby, tak i dřevostavby na klíč. Zároveň jsme výrobci dřevěných doplňků do interiéru, jako jsou: točitá schodiště, zábradlí, dveře interní i externí, dřevěná okna, dřevěné podlahy a veškeré truhlářské výrobky.

Našim zákazníkům nabízíme dlouholeté zkušenosti od roku 1998, které se zakládají na nejvyšší kvalitě a spolehlivosti. Cílem naší společnosti je splnit jakékoliv přání každého zákazníka v oblasti dřevostaveb a truhlářských prací. Firma ECOSTAVBY s.r.o. vám nabízí komfort bydlení v dřevostavbě, ve kterém se budete cítit mnohem spokojeněji.


Reference postavených domů DŘEVĚNÉ ECO STAVBY, s.r.o.ZOBRAZIT DETAIL


ZOBRAZIT DETAIL


ZOBRAZIT DETAIL


ZOBRAZIT DETAIL


ZOBRAZIT DETAIL

Vaše recenze firmy DŘEVĚNÉ ECO STAVBY, s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

KUBIS 632

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb