HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

DŘEVĚNÉ STAVBY TP, s.r.o.

Výroba a prodej dřevěných srubů na zakázku. Stavíme dřevěné srubové domy dle norského způsobu včetně travnatých střech pro celoroční bydlení.

DŘEVĚNÉ STAVBY TP, s.r.o.
Nová 950, 389 01 Vodňany II

Telefon: +420724106836
E-mail: info@drevene-stavby.com
Web: www.drevene-stavby.com
GPS: 49.14067830,14.17120970

navigovat
4.1 z 5

Ověřené reference firmy DŘEVĚNÉ STAVBY TP, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma DŘEVĚNÉ STAVBY TP, s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Jihočeském kraji, zejména pak v okolí obce Písek.


Společnost DŘEVĚNÉ STAVBY TP s.r.o. byla založena Pavlem Trávníčkem 2.1.2007 po několikaletých zkušenostech se stavbou dřevěných domů v Norsku. Zabýváme se výstavbou srubových a dřevěných domů a jejich doplňků včetně travnatých střech, které dle našeho názoru dokonale dřevěný dům doplňují. Zároveň jsme jediní v České republice, kteří se zabývají výrobou speciálních norských rámových staveb. Tyto stavby jako jedny z mála dokážou vyhovět i těm nejpřísnějším tepelně izolačním požadavkům bez toho, aby člověk přišel o krásu a pocit, že bydlí v pravém dřevěném domě. Specializujeme se hlavně na ručně vyráběné dřevěné domy pro bydlení, rekreaci a komerční účely. Kromě velkých staveb realizujeme pro naše zákazníky i menší stavby a doplňky jako: pergoly, garážové stání, zahradní sezení, masivní schodiště a mnoho dalších, bez kterých by nebyl ten pravý domov domovem. Jsme menší firma, která se soustředí hlavně na kvalitu a preciznost své práce než na honbu za penězi na úkor kvality. Výrobní prostor naší firmy se nachází v Chelčicích u Vodňan, kde je většina staveb předem postavena, následně rozebrána a převezena k namontování. Vzhledem k mnoholetým zkušenostem se dřevem věříme, že dokážeme vyhovět vašim přáním a požadavkům. U všech našich staveb se snažíme přizpůsobit vše, co je možné, našim zákazníkům, a proto nedisponujeme žádnými typizovanými projekty. Každou zakázku řešíme individuálně a proto je naše stavba vždy originálem. Snažíme se používat jen přírodní materiály a v případě zájmu dokážeme udělat kompletní stavbu jen za použití přírodních materiálů včetně travnatých střech.

Vaše recenze firmy DŘEVĚNÉ STAVBY TP, s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Atypický dům Plzeň

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb