HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Dřevoastavba ING s.r.o.

Celoroční mobilní domy vyrábíme kompletně v naší hale v Olomouci. Rádi vyrobíme klasické mobilní domy a jsme schopn realizovat také domy modulové.

Dřevoastavba ING s.r.o.

Kosmákova 2827/42, 750 02 Přerov, CZ

Telefon: +420 792 766 933
E-mail: info@celorocnidomy.cz
Web: www.celorocnimobilnidomy.cz
GPS: 49.45522710,17.46079790

navigovat
4.2 z 5

Zkušenosti s firmou Dřevoastavba ING

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma Dřevoastavba ING s.r.o. sídlí v obci Přerov a nejčastěji staví dřevostavby v Olomouckém kraji.


Na přání klienta jsme schopni vyrobit také sezonní mobilní dům a provést modifikace nabízených typových domů. U všech domů nabízíme možnost výběru varianty střešní krytiny, vnějšího pláště a vnitřního vybavení. Námi realizované celoroční mobilní domy jsou kolaudovatelné. Na pozemek klienta rádi dům ve spolupráci se smluvním dopravcem přivezeme, za pomoci jeřábu usadíme a připojíme na sítě. Díky mnohatelým zkušenostem jsme schopni rovněž připravit betonové patkypro usazení domu, dále jsme schopni po pozemku také rozvést sítě. Všechny námi montované mobilní domy vyhovují požadavkům stavebního zákona. Díky kvalitní izolaci dosahují mobilní domy z naší výroby velice nízké energetické náročnosti (třída B). Šetříme nejen okolní přírodu, ale také vaši peněženku. Máte-li zájem o bližší informace, rádi Vám je sdělíme telefonicky, e-mailově či při osobním jednání.

Vaše zkušenosti s firmou Dřevoastavba ING s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů