HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Dřevodomky EU s.r.o.

Firma Dřevodomky EU s.r.o. nabízí ověřené a funkční typy domů za výhodné ceny s velmi příznivým poměrem mezi cenou a užitnou hodnotou stavby. Návrhy, poradenství a konzultace Vám nabízíme zdarma.

Dřevodomky EU s.r.o.
Na spravedlnosti 2282, 269 01 Rakovník

Telefon: +420 602 318 061
E-mail: info@drevodomky.eu
Web: drevodomky.eu
GPS: 50.10012440, 13.75015480

3.1 z 5

Fotogalerie firmy Dřevodomky EU s.r.o.


Firma Dřevodomky EU s.r.o. vznikla jako specializovaná firma zaměřená na výstavbu rodinných domů za použití materiálů suché výstavby, rychlosti výstavby a v neposlední řadě garanci dodržení kalkulované částky a termínu výstavby.

z počátku se jednalo především o stavbu hrubých staveb, montáž sádrokartonu, zateplování a dokončovací interiérové práce. Následně jsme přešli na výstavbu kompletních rodinných domů a té se věnujeme dodnes.

Postupem času se činnost firmy Dřevodomky EU s.r.o. rozšířila o výstavbu kompletních rodinných domů na klíč. Hlavní nosný program naší firmy v současné době tvoří výstavba rodinných domů za použití dřevěné nosné konstrukce. Z vnější strany používáme zateplovací systém (vata,nebo polystyren) a z vnitřní strany sádrokarton na kovových konstrukcích, kde se zajistí dokonalá izolace parotěsnou folií celé stavby.

Vaše zkušenosti s Dřevodomky EU s.r.o.:


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA