HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Dřevokomplet B+H, s.r.o.

Jsme projekčně - realizační firma, zabýváme se stavbou rodinných domů - dřevostaveb a zděných staveb.

Dřevokomplet B+H, s.r.o.
1 , 264 01 Sedlčany-Třebnice

Telefon: +420608520194
E-mail: info@drevokompletbh.cz
Web: www.drevokompletbh.cz
GPS: 49.65469440,14.38487830

navigovat
3.5 z 5

Ověřené recenze firmy Dřevokomplet B+H, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma Dřevokomplet B+H, s.r.o. se specializuje na dřevostavby ve Středočeském kraji, zejména pak v okolí obce Dobříš.


Jsme firma zabývající se návrhem a kompletní dodávkou stavebních zakázek, zejména staveb rodinných domů a účelových staveb. Provádíme stavby klasickou zděnou technologií a technologií na bázi dřeva – dřevostavby. Specializujeme se především na nízkoenergetické a pasivní stavby.

Dodáváme také z vlastní produkce veškeré truhlářské prvky (eurookna, eurodveře, vnitřní dveře, schodiště, nábytek – lamino, masiv) dále provádíme masivní dřevěné podlahy, obklady fasád, dodávky kuchyňských linek včetně dodávky elektrospotřebičů, konstrukce z tropického dřeva apod. Provádíme tesařské konstrukce (krovy, pergoly, bednění…), pokrývačské práce ze všech dostupných střešních krytin, klempířské a jiné práce. Rozsah dodávky stavby záleží na dohodě se zákazníkem, je možné dodat pouze hrubou stavbu, stavbu do smluvené fáze, nebo kompletní stavbu "na klíč". Provádíme vlastní studie staveb, dokumentace pro stavební řízení, realizační dokumentace a výrobní dokumentace dřevostaveb. Zajišťujeme kompletní poradenství v oblasti staveb rodinných domů, jejich finanční náročnosti a způsobu jejich financování.

Vaše recenze firmy Dřevokomplet B+H, s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Rodinný dům Křoví

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb