HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Dřevoservis - Daniela Odleváková

Vyrábíme sušené řezivo pro truhláře, řezivo pro stavebníky. Realizujeme dřevostavby, zahradní domky, pergoly, chaty dle přání zákazníka.

Dřevoservis - Daniela Odleváková
Bor 765/1, 398 11 Protivín

Telefon: +420383134426
E-mail: daniela.odlevakova@seznam.cz
Web: http://drevostavby-protivin.cz/
GPS: 49.21026500,14.19805640

navigovat
3.6 z 5

Ověřené recenze firmy Dřevoservis - Daniela Odleváková

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nemáme k dispozici.

Firma Dřevoservis - Daniela Odleváková se specializuje na dřevostavby v Jihočeském kraji, zejména pak v okolí obce Písek.


Společnost Daniela Odleváková - Dřevoservis působí na českém trhu již od roku 1992. Díky naší dlouholeté praxi jsme získali řadu zkušeností, díky kterým jsme se zařadili mezi nejlepší ve svém oboru.

Stavební řezivo řežeme i nadstandardních rozměrů - až do 14 m délky. K dodání je do 14 dnů od potvrzení objednávky (individuálně lze dohodnout i v kratší lhůtě). Sušené řezivo pro truhláře máme na skladě.

Náš Dřevoservis pracuje na zakázku a dle požadavků a projektů zákazníka.

Vzhledem k charakteru našich výrobků a služeb si většina zákazníků zajišťuje odběr sama. Na přání zákazníka jsme však ochotni zajistit dopravu smluvně, dopravci z regionu nebo našimi prostředky.

Naše společnost je vysoce flexibilní. Dbáme na osobní přístup ke každému zákazníkovi a snažíme se vyjít vstříc všem jeho požadavkům. Naše reference se šíří od zákazníka k zákazníkovi, což považujeme za nejobjektivnější reklamu.

Vaše recenze firmy Dřevoservis - Daniela Odleváková:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

KUBIS 632

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb