HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Dřevostavby Biskup, s.r.o.

Stavbou dřevostaveb se zabýváme již od roku 1991. Během těchto již 30 let jsme nasbírali řadu zkušeností a tak kromě standardních domů realizujeme i složité a unikátní projekty. Každá zakázka je řešena individuálně dle potřeb a přání klienta.

Dřevostavby Biskup, s.r.o.

Studené 106, 254 01 Jílové u Prahy, CZ

Telefon: +420318695122
E-mail: info@drevostavbybiskup.cz
Web: www.drevostavbybiskup.cz
GPS: 49.88206580, 14.48122850

navigovat
4.3 z 5

Zkušenosti s firmou Dřevostavby Biskup, s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma Dřevostavby Biskup, s.r.o. sídlí v obci Říčany a nejčastěji staví dřevostavby ve Středočeském kraji.


Dřevo známe jako nikdo jiný

Již od roku 1991 zodpovědným přístupem pečlivě budujeme tradici naší společnosti, ceníme si každé zakázky a vždy dostáváme svých závazků, což je ostatně základní předpoklad úspěšné a dlouhotrvající existence.
Naše portfolio obsahuje všechny energetické standardy dřevostaveb od nízkoenergetických, přes pasivní až po nulové v konstrukčních systémech zejména z dřevěných masivních panelů a těžkého skeletu.
Používáme ověřené a certifikované stavební systémy, inspirujeme se v zahraničí a s radostí tvoříme v souladu s principy udržitelného života a ochrany přírody.
Využíváme špičkového profesionálního 3D-CAD/CAM softwaru pro návrh a výrobu konstrukcí ze dřeva na vlastních obráběcích centrech. Výroba probíhá na automatické lince podle vytvořeného 3D modelu. Vyrobená dřevěná konstrukce je zcela přesná.

Tvoříme sehraný profesionální tým s architektonickým ateliérem ARCHCON atelier pro stavbu prémiových dřevostaveb. Můžete tak využít služeb od návrhu po samotnou realizaci vašeho vysněného domu. Každá zakázka je řešena individuálně podle potřeb a přání klienta. Zabýváme se stavbami se složitými technologiemi a vysokými nároky na koordinaci.

V roce 2015 jsme společně získali prestižní ocenění „vítěz vítězů“ v anketě „Dřevěná stavba roku 2015“ v kategorii Realizace moderní dřevostavby.

Jsme aktivním členem Centra pasivních domů.

Vaše zkušenosti s firmou Dřevostavby Biskup, s.r.o. :

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů