HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Dřevostavby Biskup, s.r.o.

Stavbou dřevostaveb se zabýváme již od roku 1991. Během více než pětadvaceti let jsme nasbírali řadu zkušeností a tak kromě standardních domů realizujeme i složité a unikátní projekty.

Dřevostavby Biskup, s.r.o.
Studené 106, 254 01 Jílové u Prahy

Telefon: +420318695122
E-mail: info@drevostavbybiskup.cz
Web: www.drevostavbybiskup.cz

3.6 z 5

Fotogalerie firmy Dřevostavby Biskup, s.r.o.


Dřevo známe jako nikdo jiný

Již od roku 1991 zodpovědným přístupem pečlivě budujeme tradici naší společnosti, ceníme si každé zakázky a vždy dostáváme svých závazků, což je ostatně základní předpoklad úspěšné a dlouhotrvající existence.
Naše portfolio obsahuje všechny energetické standardy dřevostaveb od nízkoenergetických, přes pasivní až po nulové v konstrukčních systémech zejména z dřevěných masivních panelů a těžkého skeletu.
Používáme ověřené a certifikované stavební systémy, inspirujeme se v zahraničí a s radostí tvoříme v souladu s principy udržitelného života a ochrany přírody.
Využíváme špičkového profesionálního 3D-CAD/CAM softwaru pro návrh a výrobu konstrukcí ze dřeva na vlastních obráběcích centrech. Výroba probíhá na automatické lince podle vytvořeného 3D modelu. Vyrobená dřevěná konstrukce je zcela přesná.

Tvoříme sehraný profesionální tým s architektonickým ateliérem ARCHCON atelier pro stavbu prémiových dřevostaveb. Můžete tak využít služeb od návrhu po samotnou realizaci vašeho vysněného domu. Každá zakázka je řešena individuálně podle potřeb a přání klienta. Zabýváme se stavbami se složitými technologiemi a vysokými nároky na koordinaci.

V roce 2015 jsme společně získali prestižní ocenění „vítěz vítězů“ v anketě „Dřevěná stavba roku 2015“ v kategorii Realizace moderní dřevostavby.

Jsme aktivním členem Centra pasivních domů.


Vaše zkušenosti s Dřevostavby Biskup, s.r.o. :


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL