HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

DŘEVOSTABY ČB

Naší prioritou je výroba a montáž dřevených rodinných domů, chat, zahradních domků, skladů, garážového stání a pergol dle přání zákazníka.

DŘEVOSTABY ČB
Úsilné 151 , 370 10 České Budějovice

Telefon: +420724574001
E-mail: info@drevostavbycb.cz
Web: www.drevostavbycb.cz
GPS: 49.00894280,14.49495840

navigovat
3.8 z 5

Ověřené recenze firmy DŘEVOSTABY ČB

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma DŘEVOSTABY ČB se specializuje na dřevostavby v Jihočeském kraji, zejména pak v okolí obce České Budějovice.


Firma Dřevostavby CB se pohybuje na evropském trhu již od roku 1998. Naší prioritou je výroba a montáž dřevených rodinných domů, chat, zahradních domků, skladů, garážového stání a pergol dle přání zákazníka.

Zároveň vyrábíme veškeré truhlářské doplňky jako jsou schody, zábradlí , okna, dveře, dřevěné podlahy a ostatní truhlářské výrobky.

15 let provádíme po celé ČR veškeré dřevostavby - stavby srubů a dřevěných rodinných srubových domů na klíč i s dodávkami interiérů, pasivní nízkoenergetické domy, roubené stavby, roubenky, dřevěné rekreační chaty a chatky, zahradní stavby - dřevěné zahradní chaty a chatky, zahradní domky, altány, pergoly, garážová stání. Dále nabízíme zakázkové truhlářství - schody, schodiště, madla, zábradlí, dřevěná okna, interiérové, vchodové dveře, zárubně, dřevěné podlahy, terasy, dřevěné prodejní stánky.


Reference postavených domů DŘEVOSTABY ČBZOBRAZIT DETAIL

Vaše recenze firmy DŘEVOSTABY ČB:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Dům u Ohře

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb