HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

DŘEVOSTAVBY M.C.

Nabízíme montované domky, zahradní domky, montované garáže, střechy z kanadského šindele, výrobu skladů aj.

DŘEVOSTAVBY M.C.
Veřovice 50, 742 73 Veřovice

Telefon: +420731578535
E-mail: info@drevostavby-mc.cz
Web: www.drevostavby-mc.cz
GPS: 49.53640630,18.11546300

navigovat
4 z 5

Ověřené recenze firmy DŘEVOSTAVBY M.C.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma DŘEVOSTAVBY M.C. se specializuje na dřevostavby v Moravskoslezském kraji, zejména pak v okolí obce Frenštát pod Radhoštěm.


Společnost DŘEVOSTAVBY M.C. byla založena roku 2000 a již od svého prvopočátku se zabývá výrobou a montáží nízkoenergetických montovaných domků a výrobou střech z kanadského šindele. Společnost využívá bohatých zkušeností pracovníků s výrobou a montáží, které tito pracovníci získali při stejné činnosti při stavbách domů v Kanadě a USA.

Samotná konstrukce domů byla přizpůsobena našim klimatickým podmínkám, při využití poznatků ze zámoří.

Dá se tedy se vší zodpovědností říct, že naši zaměstnanci a celé vedení jsou fundovanými profesionály v tomto dynamicky rozvíjejícím oboru, schopni kombinovat stavební systémy i technologie. Dokážeme tedy najít optimální řešení i pro váš dům či střechu.

Při samotné výrobě společnost DŘEVOSTAVBY M.C. zpracovává velmi kvalitní vstupní materiály, které mají vysoký podíl nejen na definitivní kvalitě celé stavby, ale i na jejím výsledném optickém vzhledu. Správná funkce domu, která je mnohdy pod tlakem různých navyklých a zastaralých technologických postupů z okolí dosti podceňována.

Doba ve které žijeme, klade velmi vysoké nároky na vstupní materiály, cenu a hlavně na kvalitu práce. Naši zaměstnanci jsou vyškolení odborníci, jsme připraveni předvést kvalitu naší práce. Netvrdíme, že nás nemůžu nic překvapit, ale na druhou stranu neslibujeme nic nemožného.

Naše společnost se neorientuje jen na úzce vyprofilované zakázky. Jsme připraveni oslovit zákazníky požadující nejen komplexní realizaci stavby "Na klíč", ale i třeba hrubou konstrukci domu, či jen střechu, nejen u nás, ale i v zahraničí.


Reference postavených domů DŘEVOSTAVBY M.C.ZOBRAZIT DETAIL


ZOBRAZIT DETAIL

Vaše recenze firmy DŘEVOSTAVBY M.C.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Dům u Ohře

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb