HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Dřevostavby - Mlčoch

Společnost založená na spolupráci se specializovanými partnerskými firmami v oblasti dřevostaveb, suché výstavby a moderních materiálů.

Dřevostavby - Mlčoch
106, 671 73 Tulešice

Telefon: +420732958546
E-mail: info@drevostavby-mlcoch.cz
Web: www.drevostavby-mlcoch.cz
GPS: 49.03854560,16.20713460

navigovat
4.1 z 5

Ověřené recenze firmy Dřevostavby - Mlčoch

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma Dřevostavby - Mlčoch se specializuje na dřevostavby v Jihomoravském kraji, zejména pak v okolí obce Ivančice.


Dřevostavby Mlčoch je rozvíjející se společnost, založená na spolupráci naší firmy se specializovanými partnerskými firmami v oblasti dřevostaveb, suché výstavby a moderních materiálů. Součástí našich služeb je možnost využití produktů spojených s financováním stavby a realitních služeb. Pro naše stavby využíváme systému dřevostaveb Dekhome. Specializujeme se na stavby nízkoenergetických rodinných domů, kde v rámci stavby na klíč provedeme kontrolu kvality stavby metodou BlowerDoor, včetně zpracování tepelných auditů.
Dřevostavby - výhody
Našim klientům nabízíme individuální přístup a odborné poradenství ke každé stavbě. Můžete vybírat ze základní typové nabídky rodinných domů, nebo si nechat zpracovat individuální projekt dle Vašich přání. Projekt Vám zpracujeme i s osazením domu na konkrétní pozemek a návrhem přípojek inženýrských sítí. Při tvorbě studie spolupracujeme s uznávanými architekty a projektanty. Typový projekt pro stavební povolení je již v ceně domu. Samozřejmostí je vypracování cenové kalkulace na základě Vašich požadavků.
Naše domy Vám provedeme v různých fázích dokončenosti na základě vzájemné dohody: hrubá stavba, stavba na klíč, individuální práce dle dohody. Během návrhu i realizace stavby klademe důraz na technické detaily a jejich provedení.

Vaše recenze firmy Dřevostavby - Mlčoch:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVA 86

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb