HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Dřevostavby MS HAUS s.r.o.

Dřevostavby na klíč od MS Haus, s.r.o. MS Haus je stavební a projekční firma specializující se na dřevostavby - montované domy a roubené stavby, zejména rodinné domy na klíč a stavby pro rekreaci. Projekční kancelář Vám nabízí od přípravných pr

Dřevostavby MS HAUS s.r.o.
Náchodská 730, 503 01 Hradec Králové

Telefon: +420495219067
E-mail: info@ms-haus.cz
Web: www.ms-haus.cz
GPS: 50.24205570,15.78806190

navigovat
4 z 5

Ověřené recenze firmy Dřevostavby MS HAUS s.r.o.


Firma Dřevostavby MS HAUS s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Královehradeckém kraji, zejména pak v okolí obce Hradec Králové.


Tato firma je členem Asociace dodavatelů montovaných domů, jejíž úkolem je zabezpečení kvality staveb na bázi dřeva prostřednictvím certifikace.MS Haus je stavební a projekční firma specializující se na dřevostavby - montované domy a roubené stavby, zejména rodinné domy na klíč a stavby pro rekreaci. Stejně tak však provádí i zakázky kompletních staveb i jiného charakteru, zejména suchou montáž, fasádní systémy, rekonstrukce panelových domů, střešní nástavby či půdní vestavby. Projekční kancelář Vám nabízí od přípravných projekčních prací, přes studie a projekty pro stavební povolení až po prováděcí dokumentaci v podstatě veškeré běžné projekční práce. Pochopitelně je specializována na dřevostavby konstrukčních systémů dodávaných MS Haus.

Vaše recenze firmy Dřevostavby MS HAUS s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Srub Blansko

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb