HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

Dřevostavby MS HAUS s.r.o.

Dřevostavby na klíč od MS Haus, s.r.o. MS Haus je stavební a projekční firma specializující se na dřevostavby - montované domy a roubené stavby, zejména rodinné domy na klíč a stavby pro rekreaci. Projekční kancelář Vám nabízí od přípravných pr

Dřevostavby MS HAUS s.r.o.
Náchodská 730, 503 01 Hradec Králové

Telefon: +420495219067
E-mail: info@ms-haus.cz
Web: www.ms-haus.cz
GPS: 50.24205570,15.78806190

navigovat
3.7 z 5

Recenze firmy Dřevostavby MS HAUS s.r.o.


Firma Dřevostavby MS HAUS s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Královehradeckém kraji, zejména pak v okolí obce Hradec Králové.


Fotogalerie realizací

Firma Dřevostavby MS HAUS s.r.o. zatím nemá žádné reference

Tato firma je členem Asociace dodavatelů montovaných domů, jejíž úkolem je zabezpečení kvality staveb na bázi dřeva prostřednictvím certifikace.MS Haus je stavební a projekční firma specializující se na dřevostavby - montované domy a roubené stavby, zejména rodinné domy na klíč a stavby pro rekreaci. Stejně tak však provádí i zakázky kompletních staveb i jiného charakteru, zejména suchou montáž, fasádní systémy, rekonstrukce panelových domů, střešní nástavby či půdní vestavby. Projekční kancelář Vám nabízí od přípravných projekčních prací, přes studie a projekty pro stavební povolení až po prováděcí dokumentaci v podstatě veškeré běžné projekční práce. Pochopitelně je specializována na dřevostavby konstrukčních systémů dodávaných MS Haus.

Vaše recenze firmy Dřevostavby MS HAUS s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

DŮM VE STÍNADLECH

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb