HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

DŘEVOSTAVBY MY HOME

Společnost DŘEVOSTAVBY MY HOME s.r.o. realizuje dřevostavby na klíč systémem 2by4 nebo panelovým systémem, s difuzně otevřenou konstrukcí. Podobu vašeho bydlení ovlivňujete pouze vy - typový dům či individuální návrh zrealizujeme se stejným nadšením

DŘEVOSTAVBY MY HOME

Ocelkova 643/20, 198 00 Praha 9, CZ

Telefon: +420608608263
E-mail: info@drevostavby-myhome.cz
Web: drevostavby-myhome.cz
GPS: 50.10254680,14.57278830

navigovat
4 z 5

Zkušenosti s firmou DŘEVOSTAVBY MY HOME

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma DŘEVOSTAVBY MY HOME sídlí v obci Praha a nejčastěji staví dřevostavby v Praze.


Progresivně a flexibilně – jsme malá firma, která používá progresivní technologie. Základem je difůzně otevřená konstrukce systémem 2by4 nebo CLT panel, lehce si poradíme se založením domu na patkách či zvýšených základových pasech. Vždy se soustředíme na jeden rodinný dům, proto dokážeme nabídnout mnohem rychlejší dodací lhůtu a flexibilitu než ostatní firmy.

Podporujeme český průmysl – vybíráme a používáme materiály vyrobené v České republice (dřevo, OSB desky, minerální izolace, sádrokartonové desky, střešní krytina apod.)

Společenská odpovědnost – férové podnikání, ohleduplnost k životnímu prostředí, odpovědnost vůči klientům a partnerům, patří mezi další pravidla našeho podnikání. S každým postaveným domem věnujeme částku 10 000 Kč občanskému sdružení Život dětem. Částku vyplácíme ze svého zisku, platíte ji tedy v ceně domu. Pro dobrou věc tedy bojujeme společně.

Čitelně a otevřeně – cenové nabídky i splátky faktur jsou konečné a při výstavbě nezaplatíte ani korunu navíc. Vždy s Vámi komunikujeme otevřeně – navrhované řešení probereme ze všech možných úhlů a vybereme to nejlepší.

Chráníme životní prostředí – na žádném staveništi nenaleznete kontejner na společný odpad – všechny odpady jsou pečlivě tříděny. Každý dodaný materiál hodnotíme i z hlediska životního prostředí - např. OSB desky jsou bez formaldehydových lepidel, pojiva v minerálních izolacích jsou na organickém základě apod.

Vaše zkušenosti s firmou DŘEVOSTAVBY MY HOME:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů