HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

VESPER HOMES

DOMOV KOLEM VÁS A VAŠEHO ŽIVOTNÍHO STYLU DOMY S ÚCTOU K ŽIVOTU Stavíme architekturu Vašeho domova. Domov respektující prostor, ne počet místností. Vnímáme Vaše potřeby a analyzujeme Váš životní styl. V dialogu s Vámi a v kontextu Vašich potřeb vytv

VESPER HOMES
Julia Fučíka 97/101, 79501 Rýmařov

Telefon: +420595172552
E-mail: info@vesperhomes.cz
Web: www.vesperhomes.cz
GPS: 49.93745930,17.26237310

navigovat
4.3 z 5

Ověřené recenze firmy VESPER HOMES


Firma VESPER FRAMES s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Moravskoslezském kraji, zejména pak v okolí obce Rýmařov.Tato firma splňuje přísné požadavky certifikace Dokument národní kvality, která prověřuje celý proces návrhu i realizace stavby.Jsme Vaši průvodci architekturou. Spojujeme lidi na cestě za krásnou, funkční a trvalou stavbou. Nabízíme možnosti, jak nejlépe a nejkvalitněji realizovat prostor - životní styl - domov.

Firma VESPER FRAMES s.r.o. poskytuje služby v celém rozsahu návrhu, projekce, výroby a stavby dřevostaveb. Vyberte si služby podle Vašich potřeb.

Garantujeme Vám individuální projektování, přesnou výrobu, včasnou dodávku a cenovou stálost našich dřevostaveb.

Tradice, dlouholetý vývoj a získané zkušenosti v oboru dřevěných staveb jsou nepřehlédnutelnou součástí každé naší zakázky.

V technickém zázemí, které odpovídá sériové velkovýrobě, Vám nabízíme individuální zpracování Vašich zakázek.Vaše recenze firmy VESPER HOMES:


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA