HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

VESPER HOMES

DOMOV KOLEM VÁS A VAŠEHO ŽIVOTNÍHO STYLU DOMY S ÚCTOU K ŽIVOTU Stavíme architekturu Vašeho domova. Domov respektující prostor, ne počet místností. Vnímáme Vaše potřeby a analyzujeme Váš životní styl. V dialogu s Vámi a v kontextu Vašich potřeb vytv

VESPER HOMES
Julia Fučíka 97/101, 79501 Rýmařov

Telefon: +420595172552
E-mail: info@vesperhomes.cz
Web: www.vesperhomes.cz
GPS: 49.93745930,17.26237310

navigovat
4.4 z 5

Ověřené recenze firmy VESPER HOMES


Firma VESPER FRAMES s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Moravskoslezském kraji, zejména pak v okolí obce Rýmařov.Tato firma je členem Asociace dodavatelů montovaných domů, jejíž úkolem je zabezpečení kvality staveb na bázi dřeva prostřednictvím certifikace.Jsme Vaši průvodci architekturou. Spojujeme lidi na cestě za krásnou, funkční a trvalou stavbou. Nabízíme možnosti, jak nejlépe a nejkvalitněji realizovat prostor - životní styl - domov.

Firma VESPER FRAMES s.r.o. poskytuje služby v celém rozsahu návrhu, projekce, výroby a stavby dřevostaveb. Vyberte si služby podle Vašich potřeb.

Garantujeme Vám individuální projektování, přesnou výrobu, včasnou dodávku a cenovou stálost našich dřevostaveb.

Tradice, dlouholetý vývoj a získané zkušenosti v oboru dřevěných staveb jsou nepřehlédnutelnou součástí každé naší zakázky.

V technickém zázemí, které odpovídá sériové velkovýrobě, Vám nabízíme individuální zpracování Vašich zakázek.


Vzorové domy VESPER HOMESNAVŠTÍVIT


NAVŠTÍVIT


NAVŠTÍVIT


Vaše recenze firmy VESPER HOMES:


POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA