HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Dřevostavby MC

Stavíme rodinné domy i komerční a veřejné budovy ze systému NOVATOP a z masivních dřevěných CLT panelů . Ten kombinuje CLT panely s dalšími materiály a vytváří tak ucelený stavební systém.

Dřevostavby MC
Veřovice 50, 74273 Veřovice

Telefon: +420 727 938 438
E-mail: info@drevostavby-mc.cz
Web: www.drevostavby-mc.cz
GPS: 49.53640630,18.11546300

navigovat
4.3 z 5

Ověřené reference firmy Dřevostavby MC

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma Dřevostavby MC Novák s.r.o. se specializuje na dřevostavby v Moravskoslezském kraji, zejména pak v okolí obce Frenštát pod Radhoštěm.


Fotogalerie


Dokážeme vám zrealizovat stavbu z vaší projektové dokumentace. Jsme schopni zajistit dokumentaci pro stavební povolení na stavbu o jakékoliv velikosti včetně statiky a dílenské dokumentace. Rozsah naší činnosti na stavbě je vždy určen požadavky klienta a domluvou s ním. V případě, že klient požaduje, je možné dodat kromě samotné dřevostavby i kompletní skladbu střechy, případně obálku budovy a pokud to naše kapacitní možnosti dovolí, jsme schopni dodat i stavbu na klíč.

Postup realizace
Díky silnému zázemí statické a projekční kanceláře dokážeme pružně a rychle vytvořit řešení pro realizaci vaší stavby. Nečekáme dlouhé týdny nebo měsíce, než najdeme statika či projektanta pro vaši stavbu.

Poté necháme navržené NOVATOP panely vyrobit, a přijedeme vám stavbu smontovat. Naši pracovníci se v oboru pohybují několik let a mají za sebou stovky realizovaných staveb rodinných, komerčních nebo veřejných budov.

Dbáme na dodržování stavebního harmonogramu a domluvených termínů. Můžeme je dodržovat právě díky preciznímu návrhu stavby v projekci, přesnosti stavebního systému NOVATOP ve výrobě a zkušenosti montážních týmů na stavbě.Vaše recenze firmy Dřevostavby MC: