HLEDEJ
Přihlásit se HOBBY PROFI DŘEVOSTAVBY APLIKACE FIRMY VYBAVENÍ

DŘEVOTES MS, s.r.o.

Stavíme dřevostavby a dřevěné domy, roubenky a dřevěnice a rekonstruujeme dřevěné stavby. Roubenky jsou určeny k rekreaci i k trvalému bydlení, řemeslné provedení s citem k tradici oceňují majitelé již od roku 1996.

DŘEVOTES MS, s.r.o.
Foglarova 2894/7 , 787 01 Šumperk

Telefon: +420777149008
E-mail: info@drevotes.cz
Web: www.drevotes.cz

3.5 z 5

Fotogalerie firmy DŘEVOTES MS, s.r.o.

Firma DŘEVOTES MS, s.r.o. zatím nedodala žádné reference


Stavíme domy určené k rekreaci, komerční stavby jako jsou horské chaty, ale především naše těžiště spočívá ve stavbě rodinných domů určených k trvalému bydlení. Naše roubenky můžete najít téměř ve všech krajích ČR, ať už se jedná o horské oblasti, pro které jsou tyto stavby typické, ale taky v ostatních krajích, kde je dřevo jako stavební materiál tradiční, např. Český Ráj.

Pro naše domy požíváme dřevo z horských oblastí Jeseníků a Kralického Sněžníku. Jedná se hlavně o smrk, který má v těchto horských oblastech své růstové optimum a vykazuje výborné užitné vlastnosti.
Další dřevinou, která se používáme pro naše stavby je jedle, která je pro svůj dlouhověký růst a plnodřevnost vhodná k výrobě trámů velkých délek. Poslední z domácích dřevin, které zpracováváme na naše stavby je „jesenický modřín“, který je pod tímto tradičním názvem velmi žádanou dřevinou v celé Evropě.
Možnou alternativou modřínu je douglaska, která zaznamenává v poslední době oblibu a vykazuje rovněž velkou odolnost proti povětří a hmyzím škůdcům i dobrou opracovatelnost a vhodnost pro tento způsob zpracování.

V současné době trvale spolupracujeme s několika projektanty a architekty, čímž jsme se stali operativnější a jsme schopni našim zákazníkům vyjít vstříc při projekční přípravě stavby, tj. zpracováním projektové dokumentace i vyřízení formalit spojených s výstavbou.

Důležitý je pro nás spokojený zákazník a taky dům, na jehož zpracování se všichni podepisujeme. Protože jen tak lze zajistit dobrou zpětnou vazbu a možnost dalšího zdokonalení našich staveb.

Vaše zkušenosti s DŘEVOTES MS, s.r.o. :

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

DLOUHÝ DŮM

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb

Chci hlasovat »

Zvažte prosím deaktivaci AdBlocku pro tento web.

Přístup k obsahu tohoto portálu je zdarma. Naším zdrojem příjmu je totiž bannerová reklama.

Používáním systému AdBlock nás připravujete o finanční zdroje, bez kterých nebudeme schopni portál nadále provozovat.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonu ruky na červené značce a zvolte 'Nespouštět na stránkách na této doméně'. Děkujeme!

PŘEČETL JSEM A CHCI PŘEJÍT NA PORTÁL