HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

DUMRAZDVA s.r.o.

Značku dumrazdva.cz a její filozofii založili dva architekti: Ing. Arch. Tomáš Děták a Mg.A, Martin Tesařík.

DUMRAZDVA s.r.o.

Přemýšlenská 326, 25066 Zdiby, CZ

Telefon: +420 727 983 595
E-mail: info@dumrazdva.cz
Web: www.dumrazdva.cz
GPS: 50.15690150,14.41216280

navigovat
3.8 z 5

Zkušenosti s firmou DUMRAZDVA s.r.o.

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy zatím nemáme k dispozici.

Firma DUMRAZDVA s.r.o. sídlí v obci Roztoky a nejčastěji staví dřevostavby v Praze.


Dumrazdva.cz - nízkoenergetické katalogové domy
Rozhodnutí stavět dům dělá většina z nás jednou v životě. A jako u většiny důležitých životních rozhodnutí, je potřeba vybrat a zvolit toho správného patrnera. Značku Dumrazdva.cz a její filozofií založili před více než patnácti lety dva architekti, ale také spolužáci a přátelé: Tomáš Děták a Martin Tesařík (Tomáš Děták vystudoval ČVUT, Fakultu architektury a Martin Tesařík Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze, obor Architektura a design).

Moderní nízkoenergetický dům za opravdu nízkou cenu
Spolupráce a nasbírané zkušenosti s projektováním a realizací staveb jim dovolily připravit soubor vlastních katalogových rodinných domů. Každý rok do něj navíc přibývají nové a nové stavby vycházející z aktuálních požadavků a trendů. Samozřejmostí jsou úpravy katalogových domů dle konkrétních požadavků klienta. Velmi často je například potřeba dům a jeho dispozici přizpůsobit pozemku a orientaci ke světovým stranám. Zde je potřeba také zmínit, že v případě spolupráce s Dumrazdva.cz získáváte projektovou dokumentaci ke stavbě zdarma.

Kvalita a péče o zákazníky
Pro zákazníky je důležitá variabilita, možnost výběru. Společnost Dumrazdva.cz se specializuje hlavně na stavby na klíč. Domy mohou být klientovi předány též v různém stadiu rozpracovanosti. Osobní, lidský přístup u společnosti Dumrazdva.cz je pro zákazníka samozřejmostí. Co společnost slíbí, to dodrží, zákazníka zde nečeká žádné nepříjemné překvapení. Dumrazdva.cz staví stavby rychle a jednoduše, staví stavby ve kterých se příjemně bydlí.

Vaše zkušenosti s firmou DUMRAZDVA s.r.o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

NOVINKY E-MAILEM ZDARMA

Přihlaste se k odběru a dostávejte nejžhavější novinky:

E-MAIL
POŠLETE MI JE
Souhlas se zpracováním os. údajů