HLEDEJ


ČLÁNKY ▸
KATALOG DOMŮ
FIRMY ▸
NÁSTROJE ▸

Efektivní Bydlení, spol. s r. o.

Již od našich počátků ctíme a razíme cestu dlouhodobé udržitelnosti výstavby. Veškeré naše projekty její kritéria splňují.

Efektivní Bydlení, spol. s r. o.
Žižkova 2609/102, 586 01 Jihlava

Telefon: + 420 605 817 241
E-mail: info@efektivni-bydleni.cz
Web: www.efektivni-bydleni.cz
GPS: 49.39837820,15.58704150

navigovat
4 z 5

Ověřené reference firmy Efektivní Bydlení

Zkušenosti reálných zákazníků této firmy nejsou k dispozici.

Firma Efektivní Bydlení, spol. s r. o. se specializuje na dřevostavby na Vysočině, zejména pak v okolí obce Jihlava.


Zabýváme se návrhy, projektováním a výstavbou nízkoenergetických, pasivních a nulových domů. Specializujeme se na dřevostavby, s nimiž máme mnohaleté zkušenosti. Výjimkou ale nejsou ani domy zděné. Kromě novostaveb nabízíme také revitalizace rodinných, bytových a panelových domů. Navrhneme potřebná opatření vedoucí ke snížení energetické náročnosti Vašeho domu a ke zvýšení komfortu bydlení. Současně s tím jsme schopni zajistit výběrová řízení na dodavatele, komunikaci s dodavatelem, odborný dozor a v neposlední řadě administrativu související s žádostmi o podporu z různých dotačních programů. Dále se dlouhodobě zabýváme tvorbou energetických auditů (EA) různých typů objektů (BD, SVJ, průmysl, obce a města, fotovoltaika, bioplynové stanice, atd.) a PENB. V našem portfoliu naleznete i služby v oblasti EIA. Nabízíme také poradenství (i bezplatné) v oblasti nízkoenergetických, pasivních a nulových domů, v oblasti dřevostaveb, úspor energií, revitalizací bytových, panelových a obecních objektů, obnovitelných zdrojů energie i ve výběru dodavatelů.

Vaše recenze firmy Efektivní Bydlení, spol. s r. o.:

POMOCNÍK DŘEVOSTAVITELE

Chytrá aplikace, která Vám pomůže najít správnou firmu. Řekněte našemu Pomocníkovi, jaké jsou Vaše požadavky, a on Vám poradí, které firmy je umí naplnit.


SPUSTIT POMOCNÍKA

Atypický dům Plzeň

Dům měsíce v galerii
100 Dřevostaveb